Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PVTSilver

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

 1. M4 ICS Yak Hexmagi castelana siedzą z luzem ale po ubiciu sprężyny podają świetnie nawet na wysokim Rofie. Na świeżej sprężynie pierwsze kilka kulek może wypluć na kilka metrów. Arcturus at-ak05 Mid capy Cymy do ak74/104 po spiłowaniu zaczepu przedniego zgodnie z oryginalnym magiem, siedzą sztywno, lepiej niż oryginał i podają bez problemu do ostatniej kulki. Bez piłowania nie wchodzą wcale. Magazynki Arcturusa (D-Day) dodawane m.in. do ich wersji AKMów nie pasują do Arcturus ak74. Wchodzą z klikiem ale komora hop-up nie równa się z "dziurą" i wypycha wkład maga ze skorupy. G&G GC 16 i podobne Metalowe low capy boyi wchodzą, mają luz ale podają. Hexmagi castelana wchodzą, mają luz ale podają. G&G mid cap wchodzą ale trzeba je wyrywać z magwella. Podają albo nie w zależności od nastroju. Nie polecam.
 2. Nie wiem czy Pan otwierający temat już nie zgłupiał od wszystkich rad i offtopu ale, że mam podobny problem tzn jestem praworęczny ze słabszym prawym okiem polecam: Lunetę - po prostu Jak ktoś wcześniej wspomniał - kolimator celując obuocznie. Naprawdę nic trudnego. Okulary bezpieczne - korekcyjne od uvexa. Nie są w cale dużo droższe od normalnych, a wyglądają nienajgorzej i są z poliwenglanu. Jak Cię stac to są nawet z Trivexu. Przykład firmy które robią takie na zamówienie, np: https://safeline.pl/...510-p-2795.html
 3. Panowie, czy ktoś już wymieniał lufę i wie jaka jest długość w standardowej emce? Mam zwykłą gc 16 carbine i wszędzie piszą, że lufa 363mm... Za wyjątkiem g&g które twierdzi, że 357... Gdzie moja po zmierzeniu ma 380mm... :icon_question: No chyba, że punktami pomiarowymi nie jest początek i koniec? Jestem totalnie zdezorientowany. Chciałbym zamówić preckę ale nie widzi mi się potem tłumika montować. Linki https://gunfire.pl/product-pol-1152200258-Replika-karabinka-GC16-Carbine-czarny.html#tabs_58676 http://www.airsoftmegastore.com/4066-gandg-full-metal-gc16-m4a1-carbine-airsoft-aeg-rifle-tan.aspx http://guay2.com/en/product/detail-75
 4. Osobiście polecam poczekać na okazje. Pamiętam, koło maja na GF było parę m-ek od forcecore za około 400 PLN. Sam przymierzałem się do zakupu replik prawie miesiąc, wertując przy tym forum i czekając na okazje ale opłacało się. Skoro kolega wciąga się "powoli" to może warto poczekać.
 5. PVTSilver

  Gunfire.pl

  Witam, niestety nie miałem czasu wypowiedzieć się wcześniej. Kolejny plus dla Gunfire, że czytają i liczą się z opiniami swoich klientów. W moim przypadku "siła wyższa" wzięła widocznie sprawy w swoje ręce bo dostałem telefon i już 17 kompletna paczka była u mnie. GF dorzucił nawet parę gratisów w formie rekompensaty za zwłokę. Szkoda, że akcja nastąpiła dopiero po poście, natomiast należy docenić i zdecydowanie pochwalić podejście do klienta tego sklepu. Myślę, że dobrego dostawcę można poznać nie tylko po tym jak obsługuje zwykłe zamówienia ale także po tym jak radzi sobie z nietypowymi sytuacjami i reklamacjami. W przypadku GF myślę, że wszyscy sprzedawcy powinni dążyć do takiego poziomu. Natomiast koledze powyżej mogę tylko poradzić, żeby uzbroił się w cierpliwość i zachował spokój. Myślę, że sklep zdaje sobie sprawę ze swoich zobowiązań. W moim przypadku wymiana maili była rzeczowa i treściwa, bez problemu doszliśmy do porozumienia.
 6. PVTSilver

  Gunfire.pl

  Witam serdecznie. Oczekując na GF opiszę swoje relacje ze sklepem co może będzie przydatne dla kolejnych kupujących. Wraz z dziewczyną, dopiero zaczynamy w ASG, po przeczytaniu setek postów z tego forum zdecydowaliśmy na zakup replik evoluation airsoft. W poszukiwaniu dobrej ceny, trafiłem na GF. Promocyjna cena wynosiła niecałe 600 PLN. Zastanawiałem się jeszcze nad przecenionym forcecore ale z racji, że jestem początkujący chciałem mieć dobrego stocka bez konieczności ingerencji wewnątrz. I zaczęły się schody. Zamówienie złożone 3 maja. Dwa dni później dostaje info, że zostało wstrzymane i co mnie zdziwiło to ja mam sobie zadzwonić do nich. Myślę sobie dziwne ale ok, dzwonię, może źle podałem adres. Dzwoniłem w sumie 2 razy i rozmawiałem z 2 różnymi konsultantami (za pierwszym razem byłem w pracy więc nie miałem czasu na dłuższą rozmowę) i dostałem 2 różne informacje na temat zamówionych replik. W każdym razie były one z przynajmniej 2 powodów niedostępne i Pan zaoferował mi specnę. Grzecznie Panu odmówiłem i na prośbę Pana opisałem sytuację i roszczenia mailowo. Odpowiedź GF - dostanę uzgodniony zamiennik w cenie tych EA z promocji. Zadowolony z przebiegu korespondencyjnych ustaleń obiecałem sobie, że gdy towar dojdzie wychwalę firmę wszem i wobec. Normalnie nie piszę opinii ale w końcu za takie, momentalnie kompromisowe podejście do klienta należy się szacunek! Niestety... Jakież moje zdziwienie, gdy paczka przychodzi na kwotę o kilkaset złotych wyższą. Odsyłam więc Pana kuriera z kwitkiem i piszę maila, że coś im się przy wysyłce pomyliło, a ponieważ zawodowo po części zajmuje się zamówieniami i spotkałem się z różnymi sytuacjami, dorzucam parę paragrafów odnoszących się do sytuacji. Dostaję odpowiedź, że jak tylko towar wróci, zmieniają cenę i odsyłają. Teraz meritum. Paczka wróciła do GF w czwartek 11 maja, jakiś kwadrans przez 10:00 (info z UPSa). Dziś, 15 maja telefon do GF kiedy mogę spodziewać się paczki. Odpowiedź - wyślą w piątek. Tzn zmiana ceny/faktury zajmuje im... 7 dni roboczych. Ja rozumiem, trzeba zapewne przeksięgować, zrobić korektę czy jaką tam mają procedurę ale żeby robić to ponad tydzień? Trochę długo mając na uwadze, że nie z mojej winy czekam już 12 dni. Chyba, że to taka forma złośliwości, klient się czepia to se poczeka albo liczą, że jak rzucą datą z kosmosu to zrezygnuję. Na pytanie kiedy paczka będzie, słyszę - do końca przyszłego tygodnia. Czyli łącznie 23 dni. Grzecznie podziękowałem Panu za informację i przekląłem zakup w myślach. Niestety ciekawsze promocje się skończyły i pozostało mi tylko czekać, natomiast dodam, że zdążyłem zamówić już okulary, maski, magazynki, mundury oraz buty w 3 różnych sklepach i wszystko jest już u mnie. Podsumowując, decydując się na GF możecie spodziewać się świetnych cen, bardzo dobrej obsługi klienta, bałaganu i wyjątkowo długiego terminu realizacji zamówienia (polecam założyć sobie te ustawowe 30 dni).
×
×
 • Create New...