Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Grzechu-pl

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Grzechu-pl

 1. Cześć Wam, chętnie bym spróbował ash :) Sprawa wygląda tak, mam p08 kwc i nic więcej z epoki. Doradzicie jaki szpej kupić (nie za drogo bo finalnie wolał bym być czerwonoarmistomą)? Jeżeli ktoś potrzebuje amunicyjnego to się zgłaszam :) Mógłbym też być sanitariuszem jak nikt lepszy się nie zgłosi. Jeżeli urozmaici to scenariusz to mogę też partyzantem zostać, powiedzcie co myślicie. Wspomnę jeszcze że w asg mam kilkuletnie doświadczenie ale to była by moja pierwsza impreza ash.
 2. Cześć, producent powiedział że za 3 lata zrobią gazową (gg i co2) pepesze :) Ktoś jeszcze na to czeka ?
 3. Mauser m712 od marushin, niestety chyba wersja bez bb https://allegro.pl/oferta/mauser-m712-maxi-h640-marushin-8309175742
 4. Ktoś w ogóle ma tą replikę i mógłby mikro recenzje napisać ?
 5. Witam, nie ma ktoś przypadkiem niesprawnego albo jakieś części które chciałby się pozbyć ?
 6. Jest jakaś grupa stylizująca się na armie Holenderską ? Albo jakieś osoby mające/lubiące sprzęt Holenderski? Chętnie nawiąże z wami kontakt, zapraszam na priv :)
 7. Witam, postanowiłem wymienić głowicę tłoka w mojej replice na tą od lay lax. Rozebrałem replikę, wyczyściłem ją i wymieniłem głowicę i sprężynkę w cylindrze. Oddaje strzał i syfon :( Po ponownym rozebraniu repliki stwierdziłem że problem może pojebać na tym że nowa głowica stawia za duży opór dla cylindra i sprężynka powrotna cylindra jest za słaba. Spróbowałem wstawić pod sprężynkę kawałek zapałki ale nie pomogło. Może ktoś z was ma pomysł co zrobić by naprawić replikę. Na starej głowicy tłoka problem nie występuje.
×
×
 • Create New...