Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mekar

Użytkownik
 • Content Count

  143
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ogłoszenia duszpasterskie - Bracia i siostry, dziękuję za wspólną grę, zwłaszcza orgom, za wszystko w ogóle i szczególe, jak przykładowe paszporty. - Kilka słów ode mnie, kazania nie było, to będzie krótko: było super, każdy zaangażowany w swoją rolę. Pamiętajmy, że w larpie jak w życiu- plany idą w łeb (zwłaszcza organizatora) i trzeba kombinować na poczekaniu. Ja przykładowo miałem być kobieciarzem, i gdy już byłem po odpowiedniej ilości kolejek z panem Jonesem, to już nie miałem okazji poczęstować winkiem pani rotmistrzowej. Miałem pomysł, żeby obudzić w środku nocy i częstować, natomia
 2. Czy ktoś posiada wykroje albo gotowca tej carskiej rubachy oraz bandoliera amunicyjnego? Znalazłem w internecie wykroje oficerskiej gimnastiorki obr 43 i jakoś tam to uproszczę i uszyję, ale potrzebuje jak tą stójkę z tym asymetrycznym rozporkiem zrobić- a zwłaszcza jak daleko od środka koszuli jest przesunięty. Bandolier- same wymiary mi wystarczą oraz zdjęcia.
 3. Co do granatów to proponuję zasadę promienia totalnego zniszczenia + trafienie grochem jak zwykłą kulką. W przypadku małego pomieszczenia nie zrobi to różnicy, przy długim korytarzu farciarz na drugim końcu może przeżyć. Czy petardy typu j5 są ok czy mają być słabsze? ja mam ich prawie 30 i nie chce mi się innych kupować.
 4. @małpetti jezeli masz problem z tracerem, dlaczego nie skorzystasz z innych opcji oznaczenia ognia? Dioda ze switchem (na kabelku, sam przycisk doczepiony na spust, tak że klikasz- świecisz tylko przy strzale). Błysk jest na tyle krótki, że nie jest łatwo go zlokalizować jak świecące kulki, na tyle OP rozwiązanie, że aż wish je zbanował na swojej imprezie. Koszt ok 5- 6 zł.
 5. Sprzedam pas niemiecki 50zł +kw Długość to ok 89cm, mocno sfatygowany, wygląda staro, aczkolwiek nie ma żadnych uszkodzeń, skóra jest miękka, szwy się wszystkie elegancko trzymają.
 6. Upgrade mauserów od tnt generuje maksymalnie około 500. Chociaż sam mam airsoft pro i daleko mi do tego wyniku to zgadzam się z Arkuszem.
 7. Jacy Rosjanie? Ja żadnych Rosjan nie widziałem xd
 8. Moje zdjęcia https://drive.google.com/drive/folders/1HSVno44F_1aXoqL_5N0hTgG2WT2NMgOD?usp=sharing
 9. XrayPL/CK. 2. DBWReserve WH 3. Kolba_PL 4. AlbinJaskula/ WH 5. Andej /Honved lub I ww 6. Ostry /WH 7. Kapelutek/WH 8. Misiek/US 9. Daro/US 10. Wade/US 11. Guzol/US 12. Marek/UK 13. EndziNiePendzi/ SS 14. Monika 15. Lech 16. Mateusz 17. Heli 18. Rudi/AK 19. Meister/FJ 20. Joachim/WH 21. Gawron / US 22. Horst /Wh 23. Mękar/wh
 10. Żaden ze mnie Carlo, ale chętnie zmienię stronę w razie potrzeby.
 11. Mękarro popacz co znalazłem w zasadach a propos broni białej: chodziło mi o zasady pojedynków jak ten nasz, a nie regularnej walce- to są dwie zupełnie różne sprawy.
 12. Z racji skalistego gruntu to wiele, prócz samego rozbrajania drutu, nie można poprawić. Starałem się naciskać podkomendnych żeby armata grzała cały czas i muszę przyznać, że prawie cały czas tak było. Takim czynnikiem mocno demotywujacym były niewypały- po co strzelać jak 3 z rzędu granaty nie wybuchają i gęste drzewa- gdyby nie one moglibyśmy sobie ostrzeliwać pozycję wyjściowe bez problemu. Ogólnie proco-armaty są super.
 13. Rzeczywiście teren okropny. Co z tego, że był bardzo ciekawy wąwozy, górki, wzgórza, jak były drzewa ??? Następnym razem trzeba trochę wyciąć, bo to do nie pomyślenia. Co do samej gry: wyobraźcie sobie, że cały czas, albo prawie czas przeciwnik do was grzeje z proco-armaty? Albo że nagle ni z gruszki, ni z pietruszki dostajecie list pożegnalny od przyjaciela, który się powiesił i nic nie zostało wam innego jak się załamać lub upić? No i bez sensu, że cały czas się coś dzieje, nie można sobie odpocząć w spokoju, tylko ciągle te nerwy. Nie zapomnę tej chwili jak widzieliśmy zbie
 14. Wykasowałem Kubę, tak jak zgłaszał. Lista Centralna: 1. Lee - mundur pruski/001/strzelec/organizator 2. XrayPl - mundur CK /006/ sierżant 3. Meister - mundur CK /.../strzelec 4. Mękarski - mundur CK /.../ oficer 5. TomekCK(Hajdi)- mundur pruski/002/strzelec/organizator 6. Misiek360 - mundur pruski/ 012/ strzelec 7. NightmareSolenn - mundur pruski/ .../ strzelec Lista Ententy: 1. Cortes - mundur brytyjski/ 005/sierżant 2. Lord Blackadder (czyli Domin007) - mundur brytyjski/007/oficer 3. Sikor - mundur brytyjski/014/może być kapr
×
×
 • Create New...