Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Fabrizer

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

 1. Naprawione, temat do zamknięcia.
 2. Fabrizer

  LMG Stoner

  O bracie, jakby wujek z ameryki przyjechał XD
 3. Mam mag taki od Cymy do AK74, taki najbardziej tani i siermiężny, ale podawał. Do niedawna. Teraz podaje ok. 6 strzałów po czym ok. 6 na pusto i tak do opróżnienia. Jaka może być tego przyczyna? Rozkręcałem go i sprężyna w porządku. Magazynek nigdy nie smarowany, bo słyszałem, że wtedy brud się zbiera.
 4. Fabrizer

  LMG Stoner

  link umar daj jeszcze jeden jakbyś mógł
 5. Jak wiadomo repliki AK (może inne też, wiem tylko o kałachach) od APS to guano i pytanie czy może to się poprawiło? Chodzi mi głównie o tą serię ASK.
 6. Kurwa, alem dopierdolił. :facepalm: mam cymę 040, chodzi mi o cały ten dynks. Czy walić w pin czy jak?
 7. Muszę sobie wymienić obsadę łoża i teraz pytanie jak zdemontować to cholerstwo. Jest tam niby jakiś mały pin ale to nie wiem czy bym go nie rozpierdolił młotkiem i wybijakiem.
 8. Witam, czy idzie gdzieś dostać przynajmniej pół normalnym sposobem taką lufę od AK108/107, chodzi o tą dłuższą taką, chyba BARS to się nazywa (cała repla też może być ale to pewnie piniondzy dużo kosztuje).
 9. Ziom jesteś wielki. Ja właśnie przepchałem ze złej strony ale młotek pomógł. Dzięki wielkie Temat do zamknięcia.
 10. Właśnie chyba przepchnąłem go z tej węższej strony i się zaklinował, bo ni chu chu ani z jednej ani z drugiej strony nie idzie go przesunąć, chyba trza młotek przynieść.
 11. Mam cymę 040L (gfg18 dokładniej, ale to chyba to samo) i jest taki problem, że ten największy kołek nie chce wyjść. Wczoraj rozkładałem replikę to wyszedł po 3-4 uderzeniach a teraz mimo napierdalania jak dziki przesunął się trochę i dalej ni w lewo ni w prawo. Czy muszę odkręcać szyny z frontu, żeby go wybić? Uderzam w wybijak ręką jak coś.
 12. Dzięki ziom i sory za nieogarnięcie :icon_lol:
 13. https://www.evike.com/products/25402/ Krótka piłka, gdzie takie dostanę w Polandii?
×
×
 • Create New...