Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Fabrizer

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Fabrizer

 1. Zastanawiałem się nad zakupem jednego z nowych kałachów od Specny Edge 2.0 z Asterem. Tak wiem, że Specna, ale słyszałem kilka pochlebnych opinii. Wiem też, że opisy na sklepach to czarowanie, dlatego szukam wypowiedzi osób, które miały do czynienia z tymi potworkami.
 2. Mam w planach montowanie szyn do mojego PASGT'a i tu pytanie, czy zwykłe szyny dedykowane do MICHa podejdą, czy trzeba ogarniać jakieś specjalne?
 3. Naprawione, temat do zamknięcia.
 4. O bracie, jakby wujek z ameryki przyjechał XD
 5. Mam mag taki od Cymy do AK74, taki najbardziej tani i siermiężny, ale podawał. Do niedawna. Teraz podaje ok. 6 strzałów po czym ok. 6 na pusto i tak do opróżnienia. Jaka może być tego przyczyna? Rozkręcałem go i sprężyna w porządku. Magazynek nigdy nie smarowany, bo słyszałem, że wtedy brud się zbiera.
 6. link umar daj jeszcze jeden jakbyś mógł
 7. Jak wiadomo repliki AK (może inne też, wiem tylko o kałachach) od APS to guano i pytanie czy może to się poprawiło? Chodzi mi głównie o tą serię ASK.
 8. Kurwa, alem dopierdolił. :facepalm: mam cymę 040, chodzi mi o cały ten dynks. Czy walić w pin czy jak?
 9. Muszę sobie wymienić obsadę łoża i teraz pytanie jak zdemontować to cholerstwo. Jest tam niby jakiś mały pin ale to nie wiem czy bym go nie rozpierdolił młotkiem i wybijakiem.
 10. Witam, czy idzie gdzieś dostać przynajmniej pół normalnym sposobem taką lufę od AK108/107, chodzi o tą dłuższą taką, chyba BARS to się nazywa (cała repla też może być ale to pewnie piniondzy dużo kosztuje).
 11. Ziom jesteś wielki. Ja właśnie przepchałem ze złej strony ale młotek pomógł. Dzięki wielkie Temat do zamknięcia.
 12. Właśnie chyba przepchnąłem go z tej węższej strony i się zaklinował, bo ni chu chu ani z jednej ani z drugiej strony nie idzie go przesunąć, chyba trza młotek przynieść.
 13. Mam cymę 040L (gfg18 dokładniej, ale to chyba to samo) i jest taki problem, że ten największy kołek nie chce wyjść. Wczoraj rozkładałem replikę to wyszedł po 3-4 uderzeniach a teraz mimo napierdalania jak dziki przesunął się trochę i dalej ni w lewo ni w prawo. Czy muszę odkręcać szyny z frontu, żeby go wybić? Uderzam w wybijak ręką jak coś.
 14. Dzięki ziom i sory za nieogarnięcie :icon_lol:
 15. https://www.evike.com/products/25402/ Krótka piłka, gdzie takie dostanę w Polandii?
×
×
 • Create New...