Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

bezt

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 1. @lvyairsoft jeśli mogę odświeżyć trochę temat, czy to ta lufa: https://deltashop.pl...soft-gun.html ? Nie mogę znaleźć nigdzie gumki, ktoś coś może wie? Czy gumka zwiększa fps ? Zależy mi żeby go nie zwiększać tylko poprawić celowość i skupienie. Dodatkowo jak już będę go rozkładał to może powymieniam albo po prostu do kupie to co najbardziej się psuje, jeśli mogli byście coś podpowiedzieć? Dzięki
 2. bezt

  F2000 [G&G]

  co myślicie o tym: https://www.olx.pl/o...tml#638d5381c3 Z tego co się dowiadywałem Fka jest bez magazynka (zgubiony w trakcie gry) i baterii. Warto?
 3. bezt

  Cybergun FN2000

  Siemka, dzięki za informacje! Myślisz ze z tym magazynkiem to wada Twojego egzemplarza czy każdego trzeba podpiłować ?:) 450 fps mi odpowiada bo chce nią postrzelać w lesie. Miałbyś ogólnie czas żeby ja dokładnie obejrzeć i opisać?
 4. bezt

  Cybergun FN2000

  Daj znać jak się pobawisz bo tez chce kupić w połowie stycznia. Dobry wybór :D
 5. bezt

  Cybergun FN2000

  tutaj znalazłem więcej informacji na temat ale po francusku (Google tłumacz mniej więcej sobie radzi) http://lantredudingo.com/index.php/2017/08/29/review-cybergun-f2000-tactical/ ale ciągle nie wiem czy to taka zabawka na jedna grę a później pójdzie w odstawkę czy rzeczywiście jest warta kupienia. Ktoś używał?
 6. bezt

  Cybergun FN2000

  Piękna jest ta broń, kto może wie gdzie mogę zobaczyć lub poczytać o nim? Na youtubie po francusku większość recenzji.
×
×
 • Create New...