Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gorekk

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by gorekk

 1. Cześć, poszukuję sprawdzonej i solidnej repliki z rodziny 'M', którą będzie można spokojnie używać już po wyciągnięciu z pudełka, bez wymieniania części, luf itp. Nie zależy mi na jakiś super osiągach ale na tym, żeby replika działała. Jakich producentów i serie brać pod uwagę? Budżet dla repliki nowej to max 2k pln ale biorę pod uwagę zakup stockowej używki. Z góry dzięki za pomoc.
 2. Poszukuję serwisanta, który podjąłby się dwóch tematów: 1. Cyma 045A - najprawdopodobniej problem z selektorem. Po przełączeniu z pozycji safe na auto działa prawidłowo, po przełączeniu z auto na safe nie strzela w ogóle. Po przełączeniu z safe na semi można oddać ok. 10 strzałów a następne strzały można oddać ale bardzo powoli wciskając spust. Czasami w ogóle przestaje strzelać i odzywa się dopiero po wielokrotnym przełączeniu selektora przez wszystkie pozycje. Replika poddana została poddana szeregu modyfikacji u polecanego serwisanta, który jednak nie chce podjąć się tematu, ponieważ z
 3. gorekk

  AK [E&L]

  Cześć, mam możliwość zakupu używanej repliki E&L A107 AK74. Sprzedający zakupił ją w 2016 roku. Czy jest to już druga generacja? Jeśli pierwsza, to czy jest warta zakupu? Z góry dziękuję za pomoc.
 4. gorekk

  CM.045 / A

  Chciałbym zainstalować możliwie 'ruski' kolimator do mojej cm.045. Czy kolimator PK-A będzie pasował? Czy komuś udało się znaleźć pasujący w miejsce szczerbinki ris? Czy pokrywa z risem dostępna u Krakmanów pasuje?
 5. Na jednej ze stron przeczytałem, że kolimator (do kupienia mam oryginał) nie będzie pasował do replik AKS74U ( w moim przypadku CM.045A), bo zawadzać będzie szczerbinka. Czy ktoś jest w stanie to sprawdzić? Z góry dzięki za pomoc.
 6. Dzień dobry, interesuje mnie replika kolimatora PK-A firmy CS dostępna na stronie Gunfire. Cena to ponad 400zł. Czy ktoś z Was ma doświadczenia z tym sprzętem, czy jest wart swojej ceny?
 7. Poszukuję osoby, która zajmie się nową repliką CM 045a (420fps). Na pewno do wymiany jest gumka HU, lufa oraz. Chciałbym bezpiecznie uzyskać: 1. ok. 360-370fps. 2. szybkostrzelność 10-15kulek/s. Z góry dzięki za pomoc
×
×
 • Create New...