Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hagen1989

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Hagen1989

 1. Witam serdecznie szanowne grono. Chciałbym się z Wami podzielić moim Instagramem poświęconym replikom GBB i GBBR. Przeszedłem całkowicie na gazówki. Chcę też poniekąd zachęcić ludzi do szerszego używania replik o tym napędzie. Według mnie zasługują one na swoje godne miejsce wśród pozostałych replik i to pomimo swoich ograniczeń. Od jakiegoś czasu prowadzę Instagrama związanego z moją kolekcją. Wrzucam tam zdjęcia i nie wykluczone, że pojawią się też w przyszłości posty odnośnie tego, jak dbam o swój sprzęt plus moje "life hacki", które nieraz stosuję do naprawy mankamentów, jak chociażby l
 2. Pod tym względem cieszę się, że jednak mieszkam w Polsce. Może UoBIA w mojej opinii wymaga poprawy, chociażby w kwestii gazówek, ale odnośnie ASG mamy chyba jedno z najlepszych praw. Po prostu wszystko to zgodnie z logiką i prawdą zresztą jest jako urządzenia pneumatyczne i nie przekraczając 17J nie jest bronią i bardzo dobrze.;)
 3. Czarny_wujek właśnie są lufy dwuczęściowe. Ostatnio się dowiedziałem, ze WE klepie nawet z długimi lufami wewnętrznymi repliki z lufą zewnętrzną 14.5, ale dwuczęściową. Sam tak też mam i szukam jakiegoś RA Techa po ludziach, bo u nas już tych luf nie ma. Ale odkupię jak ktoś ma.
 4. A może do odsprzedania ktoś ma lufę RA Techa 14.5 cala do M WE Open Bolt?
 5. Ja właśnie poszukuję na wymianę lufy do WE jednoczęściowej 14.5. Sam mam lufę 10.5 plus przedłużkę do 14.5 i to oddam za jednoczęściową 14.5 do WE GBB. Oczywiście nie wnikam, z jakiego materiału ma być lufa, bo te stalowe na wzór RA Techa są drogie i na dzień dzisiejszy nie interesują mnie. Jak ktoś chętny na zamianę i najlepiej z Krakowa, to z chęcią się wymienię.
 6. Witam. Poszukuję serwisanta, bądź innej osoby, która posiada w Swoim asortymencie części zamienne do Open Bolt GBB M4 WE. Szczególnie chodzi mi o zespoły luf zewnętrznych do tych replik. Kontakt oczywiście PW.
 7. Słuchajcie. Wiem, że może to nie do końca dobre miejsce, ale nie ma ktoś lufy zewnętrznej tej dłuższej 14.5 do M4 Open Bolt właśnie? Tak, szukałem po giełdzie i różnych forach, netach, więc nie krzyczcie na mnie bardzo proszę xd.;)
 8. Jako, że nie ma jeszcze tego na forum, to chciałbym się z Wami podzielić spostrzeżeniami odnośnie repliki wskazanej w tytule. Zacznijmy od tego, czego możemy spodziewać się po wyjęciu z pudełka. Otóż replika jest bardzo lekka (moim zdaniem aż za bardzo). Po wzięciu jej do rąk praktycznie nie odczuwa się ciężaru. Replika nie ma luzów, wszystko jest dobrze spasowane. Jedyny lekki luz wyczuwalny jest w regulowanej kolbie. Korpus wykonany jest z aluminium, natomiast lufa zewnętrzna z metalu (najprawdopodobniej znal) Z metalu wykonano również muszkę i przeziernik oraz prowadnicę kolby. Chwyt pistol
×
×
 • Create New...