Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Trybik152

Użytkownik
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jest dostępna z realizacją nieco wydłużoną. No i cena się zmieniła, pewnie ściągają od producenta. https://azteko.pl/gg-replika-karabinka-tr16-mbr-556wh-p-31149.html
 2. Osobiście mogę polecić Miltur - podajesz wymiary ciała i przyjeżdża gotowy szpej, super wykonanie no i oczywiście cordura. Z Miwo też jestem zadowolony. :)
 3. Spróbuj na innej baterii, wrzuć inny silnik na test jak masz możliwość. Przesmaruj gearbox bo tam okropnie sucho masz.
 4. Nie wprowadzaj ludzi w błąd, niepotrzebnie stracą pieniądze. Nie ma na rynku zestawu 100%. Każda replika jest inna i spasowane części inaczej się zachowają. Nawet nie podałeś rozmiaru dyszy...
 5. Przede wszystkim nie podałeś najbardziej istotnego elementu , dyszy. Bez prawidłowej szczelności, którą osiągniesz na połączeniu całej pneumatyki razem z dyszą i gumką hu to nigdy nie dobierzesz odpowiedniego cylindra. Szczelność układu to podstawa.
 6. Trybik152

  Wybór repliki

  W G&g tr16 mbr 556wh występuje gearbox g2 a w nim tłok jest ok, głowice tłoka się wymienia bo lubią pękać. Dysza jest uszczelniona podwójnie, także do momentu wymiany komory z gumką nie ma potrzeby jej ruszania. Gumka jest niebieska od g&g. Po wyjęciu z pudła jest 65 metrów zasięgu. Flat hop jak najbardziej! edit: wybacz, nie zauważyłem, że to komentarz do Szymona, myślałem, że do Pazdiego :)
 7. Trybik152

  Wybór repliki

  Cześć! Biegam z G&G tr16 mbr 556wh, gearbox g2 to jeden z najlepszych na rynku gearboxów w stocku. Osobiscie sam stałem przed wyborem krytac lub g&g i cieszę się, że wybrałem g&g. Na samym zakupie repliki już jesteś o 500 zł do przodu, ponieważ cena g&g to około 1500 zł a krytac 2000 zł. Zostaje już 500 zł na fajną prec lufę :) W stocku najgorszą częścią samej repliki jest głowica tłoka, wymieniłem na ultimate Alu i spokój. Ja osobiście w swojej trochę pogrzebalem. Sprężyna, głowica, lufa, cylinder, komora, dysza = 470 fps na 0.2 i sprawdzonego zasięgu 80 metrów na 0.32. Jeżeli myślisz o hpa to według mojej opinii tylko polarstar. Koszt całego potrzebnego sprzętu całkiem spory bo musiałbyś wydać spokojnie te 3 tysiące, ale robi robotę. Odnośnie tego Krytaca to znajomy ma, bawiłem się. Fajna replika, bierz g&g :D Jeżeli decydujesz się na HPA to szkoda wydawać kasy na nowego AEG’a, kup używane body, nową preclufe z komorą i pakuj polarstara.
 8. Trybik152

  Specna arms

  Bierz g&g tr16, będziesz zadowolony.
 9. Trybik152

  Specna arms

  Dlaczego twierdzisz, że to mit? Miarka kłamie ? Dlaczego twierdzisz, że tego nie robiłem ? W zeszłym tygodniu na 80 metrze stanął znajomy i sygnalizował mi trafienie podnosząc rękę do góry. Dla mnie wymiana lufy, komory, dopasowanie gumki i dyszy wraz ze sprężyną i glowicą tłoka to nadal pare modyfikacji. Nie wymieniałem gearboxa, tłoka ani silnika czy niezrobione tez upgrade’u mosfetu. Zębatki są stockowe również Tak jak wcześniej pisałem, mi wyszedł wynik na chrono 480 fps na 0.20 przy tej sprężynie i fabrycznych zebatkach. Przy okazji jak dopadnę chrono mogę nagrać filmik lub zrobić zdjęcie.
 10. Trybik152

  Specna arms

  Ja posiadam akurat g&g tr16 556wh i jestem zadowolony, fajnie spasowana replika, jak na razie raz się na nią wywróciłem i nic jej nie dolega. Nie wymaga wielkich przeróbek żeby przyjemnie strzelała. Prosto z kartona zasięg 65 metrów i całkiem przyjemne skupienie. Po paru modyfikacjach 80 metrów zasięgu w szturmie i rof na poziomie. Nie wymagam cudów, fajna zabawka.
 11. Trybik152

  Specna arms

  Odpuść magazynki dedykowane, mieszczą 90 kulek max. Ładnie siedzą, sztywno i bez ruchu prawie i ładnie wyglądają. Kupiłem 2 szt + 1 w zestawie był. Używam rzadko, jeden się zepsuł po 3-4 msc używania a mam guardery po 30 zł sztuka w promocji i podają wszystkie kulki, wyrabia na fullauto, mieszczą 140 kulek, mam rok czasu i żaden z 6-7 się nie zepsuł. :)
 12. Właśnie ostatnio uszkodzili chrono, którego używałem i czekamy aż przyjdzie nowe.... zębatki mam stockowe, dystansera używam z zestawu maxx model, ten mniejszy. Testowałem kulki 0.36 teraz w weekend, zasięg bez zmian (bynajmniej nie zauważalny) skupienie się poprawia jedynie. Niestety nie miałem jak przechronować ze względu na uszkodzone chrono. Po podkręceniu hopka na 0.36 trochę mocniej aby uzyskać trochę zasięgu już nosi kulki pod koniec lotu. Plan też był taki, żeby wrzucić mocniejszego springa + blokada auto i próbować na cięższych kulkach 0.4 - 0.43
 13. W przypadku mojego TR16 556WH ze sprężyną modify s130+, cyl typ 1 i s-hop wychodzi prawie 2.2j na 0.32 BLS. Lufa lambda 6.01 455mm. Zasięg wychodzi 80 metrów. Ostatnio zaskoczył mnie gościu bo miał zasięg na szturmie do mnie 90 metrów spokojnie a ja nie mogłem do niego dolecieć :/ będę planował coś pogrzebać jeszcze aby zwiększyć zasięg. W sumie nie zależy mi na fullauto. Strzelam z tej repliki tylko i wyłącznie w lesie + pole (taki teren rozgrywki) dosyć duże odległości.
 14. Siemanko, kupiłem używane SSP1 na gwarancji, było używane chyba rok czasu. Zabawka ciekawa, fajnie kopie po łapie, pobawiłem się z 2-3 miesiące i nie chciała działać. Wysłałem do Novritscha na serwis i dostałem nową sztukę. Testowałem jak na razie tylko w domu, w niedziele jadę na strzelanie i tam sprawdzę jak lata nowa sztuka :) ogólnie jak bawiłem się poprzednią to w postać spokojnie trafisz na 50 metrów jak umiesz wycelować z klamki. Na 1 kapsule co2 wystrzela około 2-3 magi. Zależy od temperatury. Nie syfonuje, strzały są mocne i solidne. Jak bym kupował teraz to tylko i wyłącznie nowy, nie baw się w używki bo szkoda czasu i nerwów ;)
 15. W przypadku komory maxx model najlepiej mi się spasowała dysza Ultimate 21,3.
×
×
 • Create New...