Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sateny

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Sateny

 1. Dzięki za odpowiedź, naprawdę doceniam :). A jak u innych?
 2. Czy ktoś miał styczność z metalowym zamkiem i szkieletem Guarder do TM 1911 meu? Jeśli tak to co o niej sądzicie? Jak ze składaniem tego? Podobno często jest to problematyczne, dużo roboty, a poza efektem wizualnym, to tylko strata pieniędzy i wadliwe działanie.
 3. Który wybrać? Proszę argumenty za i przeciw :)
 4. Hej zastanawiałem się czy chwyty BUL classic wood będą pasować do tm 1911 meu? Proszę o podpowiedzi https://strefacelu.pl/okladziny-drewniane-do-bul-1911-ultra-classic-wood.html
 5. Chciałbym was zapytać co sądzicie o replice M40A1 od PPS? Czy opłaca się ją kupować? Czy jej tuning jest w miarę podobny do vsr 10 i czy części do vsr będą z nią kompatybilne? I gdzie można ją kupić w Polsce? Widziałem ofertę na taniemilitaria ale jest niedostępny na razie (ciekawe na jak długo)
 6. A wie ktoś może czy wymiana części w vsr10 real shock różni się czymś od normalnej vsr?
 7. Tak, słyszałem o zestawach Barta ale totalnie nie wiem jak je od niego zamówić i w ogóle o co z tym chodzi xD
 8. W przyszłości chciałbym stuningować moją Vsr-10 TM. Czy takie części mają jakiś sens, dadzą coś i się opłacają?: - AirsoftPro - zestaw tuningowy do replik VSR i klonów GEN 4.1 - Sprężyna M150 lub M170 (nie wiem jakiej firmy może coś polecacie?) - gumka Hop-up KM-Head zielona RH45 - Ultimate - Lufa precyzyjna ASW338LM / VSR-10 - 430 - AirsoftPro - głowica cylindra STRAIGHT do VSR Może proponujecie coś innego w podobnej cenie? Komory Hop-Up i cylindra na razie nie będę wymieniać.
×
×
 • Create New...