Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dwa_cztery_cztery_cztery

Użytkownik
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by dwa_cztery_cztery_cztery

 1. @Albatuntu będzie większe grzebanko. Nie chcę studzić twojego zapału ale chyba nie jest to gra warta świeczki bo wydasz 200-300 zł i kupę czasu na części i grzebanie a za jakieś 500-600 kupisz już naprawdę fajne repliki od DE na TG. I mówię to jako posiadacz (sentymentalny) dwóch giet i XM8.
 2. @Makowiecmożna ładować kulki do tych magazynków szybkoładowarką, tylko musisz użyć tego dodatkowego elementu do dorzucają w zestawie. Ewentualnie adapter z druku 3D. Szczegółów nie podpowiem bo tylko tyle kojarzę.
 3. @GreenfoxW Krakowie spokojnie możesz brać udział w strzelankach dedykowanych twojej grupie wiekowej. Organizuje je Airsoft Shooting Park w każdą sobotę. Cenowo wejście pewnie jakieś 30 pln. Możeby być potrzeba aby opiekun był na miejscu dla kolegi. Sam się strzelam na ASP i mogę szczerze polecić
 4. Tania konstrukcja tureckiego pistoletu mocno zwraca uwagę na rynku, jednak nie w airsofcie. Ciężko o rzetelną recenzję czy chociaż podsumowanie wad i zalet. Czy może ktoś z czytelników forum miał do czynienia i mógłby się wypowiedzieć?
 5. @Grubaskov niestety replika mogła się najzwyczajniej w świecie zastać. Przegląd zerowy po takim czasie mocno wskazany, od razu wymiana części gumowych typu uszczelki, gumka hop-up na nowe i będzie żyć. Co do serwisu nie pomogę
 6. Airsoftowe smary protecha są spoko, jak do domowego grzebania to chyba nie ma sensu pchać się w coś lepszego. Gumka zależy, niebieski madbull, pomarańczowy krytac, może zielona g&g ale nie dam pewności że będzie w 100% ok.
 7. @Veridian92gumka i inne elementy gumowe typu uszczelki. Plastik też się degraduje więc warto na pewno dyszę, tłok, głowicę i listwę. Jeśli styki działają to zostawić. Smary to teflonowy i silikonowy, mała porcja starcza na dłuuuugo.
 8. Zdecydowanie bierz hi-capę. Colty mają to do siebie że ich magazynki nie są zbyt pojemne w gaz i ilość możliwych strzałów nie jest powalająca. Hicapy nie mają tego problemu. @Panda ASG
 9. @asgszczepantaki miks aug, tavora i Grota bezkolbowego. Według mnie wyszko kozacko.
 10. Pompkę zawsze warto kupić. W małym budżecie robi za tani zapas, coś do pożyczenia czy zabawkę do zajechania Osobiście mogę polecić tą (https://www.taiwangun.com/pl/strzelba-sprezynowa/strzelba-m401-black-ee), przerabiam właśnie drugą z kolei w przeciągu 4 lat. Spokojnie zmieścisz się w 100 z repliką, dodatkowymi magami, kulkami i szybkoładowarką. Jak się uprzesz to i koli wrzucisz na wierzch. Jedyny większy problem to brak kolby ale jest tylko taka wersja.
 11. Replikę, nie broń. DE ma mają dużą przewagę nad zwykłymi Cymami. Z UTR45 jest ten problem że magazynki i komora są niestandardowe (z tego co pamiętam). Możesz zastanowić się nad innymi replikami od DE np. M923 bo teraz jest ze zniżką na kod TGULAT.
 12. Komorę i gumkę dobiera się do siebie ale spróbuj gumkę niebieską od Madbulla lub pomarańczową Krytaca. Co do spadku mocy to możliwe że sprężyna ci się ubiła (jeśli zostawiłeś z naciągniętą) lub replika złapała nieszczelność na pneumatyce.
 13. @Hazzskontaktuj się bezpośrednio z Gatem. Najprościej będzie.
 14. Bezkosztowo to możesz poprosić kogoś o pożyczenie ładowarki i sprawdzenie stanu baterii. Jeśli ta ma kilka lat to po prostu ze starości mogła stracić pojemność i teraz bardzo szybko się ładuje.
 15. Najbardziej przemawiającym argumentem za replika DE jest fakt, że te repliki są brane do wypożyczalni. DE ma porządne wykonanie, a układ sterujący (bo to coś innego niż mosfet) gromi konkurencję. Specna jest ok, ale są lepsze. Rzetelną recenzje zrobił Ulat z ASG Olsztyn. Cymy serii 600 to bardziej zabawki niż pełnoprawne repliki ale też się da z nimi bawić. Jeśli coś mógłbym jeszcze zaproponować to może g36c od JG? Podstawowa replika, od dawna na rynku ale magazynki inne niż m4 czy ak i nie wszystkim pasuje.
 16. Zainwestuj w dobrą ochronę oczu. Jakieś Uvexy Ivo i dodatkowe szkła (ja jestem fanem brązowych na dzień i bezbarwnych na noc). Co do mundurów to warto się zainteresować demobilem bo ciuchy swoje wytrzymają a można za niewielkie pieniądze dostać. Zainwestuj w rękawiczki z palcami.
 17. @Akwarium_541mówisz o magnifierze? Montaż można kupić następny/inny ale też trzeba będzie uważać na niego.
 18. Wszystkie repliki DE mają ten sam środek więc tu nie masz specjalnej różnicy. Na pierwszą replikę do coś krótkiego i lekkiego. Poprzeglądaj i wybierz co się spodoba wizualnie.
 19. Jeszcze też warto zapytać do czego chcesz replikę. Las czy CQB. Warto też brać krótkie repliki na pierwszy raz, łatwiej przenosić, bardziej uniwersalna, tańsza itd. Ja bym brał DE, może w innej wersji. Jeśli bardziej w AK to CM045 w tych samych pieniądzach a ma metalowe body. Tylko mniej gadżetów w środku
 20. @Victor_HunterBudżet 500 jest wyłącznie na replikę czy również ochronę (okulary, stalker) baterię, kulki, magi i ładowarkę? Czy brałeś już udział w rozgrywkach airsoftowych? Jeśli nie to polecam wypożyczyć sprzęt/pożyczyć od kogoś sprzęt i wybrać się 1-3 razy na strzelankę. Z replik w twoim budżecie to może repliki od Double Eagle na taiwangun.com, g36 JG lub któraś cyma (ale tu trochę głębiej trzeba się zapoznać)
 21. Do sprawdzenia czy nie masz gdzieś zwarcia w układzie. Czy w replice masz też jakieś układu typu MOSFET/ETU?
 22. Mi to wygląda na midcap syndrom. Mocno nabite magi/magi z mocną sprężyną podnoszą ci dyszę. Poszukaj rozwiązań z tym związanych.
 23. Czy przed modyfikacją z tymi magami też był ten problem? Co zmieniłeś w GB?
 24. Wielce przydatne były by informacje co to za replika, czym jest zasilana, czy jakieś modyfikacje były robione.
×
×
 • Create New...