Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Warlock

Użytkownik
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

 1. Rok czekania i trochę kicha. Cały urok BZ, czyli teren, poszedł się walić. No i te dwa trafienia. Trochę nieszczęśliwy pomysł. Będzie jeszcze więcej terminatorów niż zwykle. Wyczytywanie ich po numerkach na koniec imprezy nic nie da, bo znów zmyją się wcześniej... Ale przyjedziemy zobaczymy.
 2. FAPC Gen.1 Wysokość - 34cm Szerokość - 26cm Tak mniej więcej. Chyba, że ma być co do milimetra... Przeszycie co 3,5cm.
 3. Warlock

  Masada [A&K]

  Większość magazynków od emek.
 4. Posiadam takie coś: http://www.military.pl/maxpedition-torba-t...o-d-_3086t.html i bardzo sobie chwalę. Mieści wszystkie "dziwne" lecz potrzebne klamoty. Nie przeszkadza. No i chyba nie jest gejowska ;-) .
 5. Napisał, że ma mało kasy, a Ty mu Tru-Speca polecasz... :wink: No i się zaczęło...
 6. Ale bardzo ładnie działa wiosną i latem. Zwłaszcza na łąkach i w lasach liściastych. W ciemnych lasach i jesienią trochę za bardzo świeci, ale od tego mam Marpata. Tylko nie zaczynajmy znów dyskusji o wyższości jadnego kamuflażu nad drugim. Dość tego było. Proszę.
 7. Helikon to Camogrom. Mam od pół roku i nie narzekam. Tylko nie kupuj wysyłkowo. Mają jakąś dziwną rozmiarówkę. Trzeba mierzyć, żeby nie wyglądać jak Sindbad ;-) . Normalnie noszę wszystko w "L". Helikona musiałem kupić spodnie w "M", a bluzę w "XL".
 8. Warlock

  Masada [A&K]

  Ale z czasem i tak się to "wyrabia". Niestety. Druga sprawa, że jest to niewygodne, jak pisze Grzechotnik. Potwierdzam. Jak dotąd najlepszym rozwiązaniem, moim zdaniem, jest to co pisałem. Mocowanie widać nawet na pierwszej fotce Miloslupsk. Ale ilu ludzi tyle opinii. Z czasem znajdziesz optymalne rozwiązanie.
 9. Warlock

  Masada [A&K]

  Da się wymontować i to bardzo łatwo. Najpierw górny pin przy kolbie, łamiesz Masadę, dolny pin i kolba wyjeżdża do góry. Trzeba trochę siłowo. Rozsuwaniu się kolby nie zaradzisz. Lepiej zrobić zawieszenie na "wciśnij kropka". Było o tym parę postów w tył.
 10. Taka ciekawostka. MW2 za darmo: http://grrr.pl/2010/04/13/modern-warfare-2...elnie-za-darmo/
 11. Filmik fanowski. Budżet 210$. Miłego oglądania: http://www.youtube.com/watch?v=PYC6i9Xod40
 12. No i jest DLC: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=51011
 13. A tu filmik: http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=13250
 14. http://grrr.pl/2010/03/12/metro-2033-pierwsza-recenzja-910/
×
×
 • Create New...