Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ramborambo

Użytkownik
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

 1. A już myślałem, że Speedor zagiął Fokę... :???:
 2. Na allegro czasem trafiają się koszule i spodnie, ale na wczesne idf to mieszanka brytyjskiego szpeju drugowojennego i sweter plus płócienne spodnie z lumpa :lol:
 3. Witajcie Czy ktoś z Was używa cywilnej torebki-nerki jako elementu wyposażenia? - jakie są wasze odczucia związane z używaniem tego typu ładownicy; czy bardziej zawadza niż pomaga? Czy możecie coś polecić, poradzić? Przeszukałem net i udało mi się znaleźć takie przykłady: http://img202.imageshack.us/img202/4089/67381228.jpg http://img693.imageshack.us/img693/7655/66672173.jpg http://img132.imageshack.us/img132/1243/79127712.jpg Ta ostatnia szczególnie mi się podoba, może ktoś wie na którym bazarze można taką kupić? ;-)
 4. http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=79986&hl=bdu Miałem kiedyś podaną zachciankę.... Będziesz robił teraz reko SWAT czy United States Coast Guard ?
 5. Wierze na Słowo, dzięki za pomoc.
 6. Czy worek camelbak typu omega 3l będzie pasował do pokrowca camelbaka thermobaka 3l (wiem, że otwór thermobaku ma mniejszą średnice niż omega ale to zawsze można przerobić...), chodzi mi generalnie o to czy omega wejdzie w pokrowiec thermobaka tak by można było zamknąć napy?
 7. Witajcie! Mam pytania dotyczące, kopii TCU szytych przez MFH i Fostex - 1.czy jakość jest tak tragiczna jak np. wyrobów miltecka (guziki odpadają, szwy prują się, materiał rwie się? 2. Czy rozmiarówka jest zbieżna z tą z BDU? 3. Jak bardzo wersja "mint" różni się od stonewashed? 4. Brać lepiej Fostex czy MFH?
 8. To jak w takim razie wygląda wygaszony major skoro tamten to podpułkownik?
 9. Kim jest ta Pani? http://www.miwomilitary.pl/?p=img.gsB.642 kolega mówi, że to rzecznik prasowy MiWO, jak jest naprawdę?
 10. http://www.allegro.pl/item952435848_obszyt...y_naszywki.html Jakie przeszkolenie ma naszyte tata major z wywiadu?
 11. Witam Od dawna noszę się z tym pytaniem, przeszukałem net, książki, artykuły prasowe (i końcu przełamałem strach), więc - Czy SeAL-e używali w latach 1980-1995 AK lub jego klonów, jedyną wzmiankę którą znlazłem TU http://www.special-warfare.net/data_base/2...ak_seal_01.html ; wydaję mi się to zleksza naciągane a i szkole mówili: "że jedno źródło to żadne źródło"... Jak jest z tym AK w SeAL używają czy też nie? http://www.special-warfare.net/data_base/2..._ak_wood_02.jpg
 12. w katalogu wygląda to jak khaki ale piszę brown, tak Wukaszu o ten! (na aledrogo mają tylko SFU w tym kolorku)
 13. Witam Czy miał ktoś już kontakt z BDU w kolorze "brown" helikona? gdzie takie można nabyć?
 14. ramborambo

  SPECOPS

  Jaegar czekamy na obiecane fotki... ;-)
 15. Dlatego napisałem "mitycznego" Alice Small. Czy ta Eaglowa torba jest zamiennikiem dla tego? http://www.allegro.pl/item863966054_molle_...iekawostka.html ? @Bren Nie wspominałem o tym wątku i ilustracji do niego ponieważ tamta wersja Small nie wyszła poza fazę prototypu
×
×
 • Create New...