Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

siemionman

Użytkownik
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

 1. Dla własnego spokoju tak zrobię, ale niczego więcej nie ruszałem - wszystko siedzi jak należy... hmmm lipa. OK już nie robię śmietnika - THX za pomoc. Wieczorem jeszcze raz sprawdzę guna. PZDR! :wink:
 2. Dysza chodzi ładnie, gun jest na dobrą sprawę nówex - wystrzelałem z niego może 2 low-capy na próbę i od tamtej pory leżał sobie w szafie. Wczoraj przeczyściłem lufę, zmontowałem wszystko z powrotem i nagle zonk - nie podaje kulek :(
 3. Czyściutki stock GFC - sprawa o tyle dziwna, że leży od 1,5 miesiąca w szafie i teraz są problemy, a wcześniej strzelał przyzwoicie... ... zresztą przez net i tak nie da się w 100% dojść do przyczyn problemu.
 4. Siemacie! Może mi ktoś pomoże z następującym problemem: Moja P90 GFC przestała mi podawać kuli z maga - czasem poda jedną, dwie kulki ale generalnie wali na pusto... przeczyściłem lufę, hopka skręciłem na zero, kurde nawet rozkręciłem maga na elementy pierwsze, sprawdziłem sprężynę, wszystko śmiga... a gun nadal nie podaje tych kulek z maga... jak wrzucę pojedynczą kulkę z góry do podajnika, to jej nie pobiera, muszę dopiero włożyć w to trochę siły i dopchać popychaczem albo innymi kulkami :poddanie: Any ideas?
 5. Wiem że to tak OT... ale w ten sposób mogę dotrzeć szybciej do ewentualnie zainteresowanych sprzedażą. KUPIĘ Low-capy do AUG'a - najchętniej [80] TM, byle by były sprawne. Cena do negocjacji. Kontakt na PW lub kom. Pozdro!
 6. Po 1: -kup sobie drugą albo i nawet trzecią baterię, przydadzą się - ZAWSZE. Po 2: - kup sobie ładowarkę mikroproocesorową - optymalnie Ci naładuje i rozładuje bateryjki. Po 3: - jeżeli masz gun'a nadal na gwarancji, to zawsze możesz wysłać do przeglądu / naprawy. No, chyba że Ci batka padła, to wtedy patrz pkt 1. Powodzenia! ;-)
 7. Oto mój AUG w aktualnym umaszczeniu zimowym z prawie taką samą kieszonką jaką zrobił sobie Roger. Spiłowałem 3 mm szparę w kolbie, aby między body a stopkę gładko przeszedł kabel (przejście z mini na large). Kable i wtyki upycham do środka kieszeni, żeby nie zmokły. Rzep kupiony w pasmanterii za jakieś grosze. Paski, jak i kieszeń pochodzą ze starej kamizelki Pattern 83 Roger'a. Ja to robiłem pod presją czasu i niedokładnie, trudno. W środku siedzą dwie batki 8,4 1800mA, obie z dużym wtykiem. Pomiędzy batki spokojnie wejdzie chemiczny ogrzewacz do rąk. Dzięki Roge
 8. Dużą batkę można przecież zamontować na zewnątrz body, wystarczy zwykła ładownica z patterna, dwie taśmy nośne, kawałek rzepa i pół godziny szycia. Kabelek wyprowadzamy przez stopkę i podczepiamy do aku już w kieszonce. Zwykła ładownica pomieści bardzo dużą bateryjkę albo dwie mniejsze - ja tak zrobiłem, jak mi jedna padnie to po 5 sekunach podpinam świeżutką. Ponadto, można dorzucić do środka mały chemiczny ogrzewacz i cieszyć się niesłabnącą repliką nawet przy naprawdę niskich temperaturach. Na zdjęciu Roger z podczepioną bateryjką 9,6 - 3600mA:
 9. Samym cylindrem nie zawojujesz - jeśli chcesz cokolwiek poprawić w Aug'u to w kolejności: 1) wstaw nową gumkę HU (30 zł)i preckę (120 zł); 2) wstaw metalową łożyskowaną prowadnicę sprężyny (60 zł); 3) wstaw mocniejszą sprężynę np SP110 (40 zł); 4) wymień cały bebech cylindra na bore-up: cylinder, głowica cylindra, głowica tłoka, tłok (250-300 zł); 5) wymień zębatki na torque-up i dodaj batkę 9,6... (kolejne 300-400) zł.
 10. Moje podróby zakupione w marcu do dziś mi służą... a jakby co, to zawsze można dokupić oryginalną "pancerną" szybkę Bolle X800 - w Capri można je teraz nabyć po promocyjnej cenie ;-)
 11. Mi się podoba 8) Good job!
 12. Taka rada dla wszystkich użytkowników magów: low- mid- i hi-capów: opróżniajcie magi jak ich nie używacie, żeby sprężyna w środku nie była cały czas ściśnięta. Ja tak robię od razu po strzelance, kiedy pakuję szpej do auta i mam akurat wszystko pod ręką. W hi-capach możecie trzymać kulki, ale wpierw zwolnijcie te, które się "nakręciły". Magazynki będą Wam służyć przez lata... :mrgreen:
 13. A czy te chińskie hi-capy też są podkręcane od spodu? Jak podają? Napisz coś jeszcze jak przetestujesz? ;-)
 14. I-opcja. Ja jestem z niej zadowolony więc polecam.
 15. Kocur666 - ten Twój karabin + pościel w różowe kwiatki... BEZCENNE :wink: Gud dżob men 8)
×
×
 • Create New...