Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wolo_

Użytkownik
 • Content Count

  129
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Wolo_

 1. Wolo_

  P 90

  U mnie FTK Systemy śmiga już ze 2 lata i wszystko w jak najlepszym porządku. Jakiś czas temu pisałem, że pękła sprężyna (ta z zestawu), wtedy miałem okazję przyjrzeć się zębatkom- nie widać było na nich żadnych śladów zużycia, zacinka zniszczyła mi trochę zęby tłoka, ale nadal działa, a wszystko chodzi na lipo 11,1 2200 i silniku Turbo, więc lekkiego życia nie ma. Nie wiem, jaki jest Guarder, wiem, że FTK Systemy jest bardzo dobre. Odnośnie Lipo, to pewnie uciągnie, ale będziesz miał bardzo przeciętnego rofa. Pozdrawiam
 2. Wolo_

  [Oficjalny] P90

  Tuksiak chłopaku, tak to jest, że niektórym gówno starcza i z ekstazą piszą o tym co drugi dzień na forum, inni jednak wybierają coś lepszego. Używałem chińskich magów i sprzedałem, bo się nie sprawdziły i dlatego uważam, że są do niczego.
 3. Wolo_

  [Oficjalny] P90

  Zarówno chińskie hi jak i lowy są do niczego http://wmasg.pl/forum/index.php?act=ST&f=24&t=59941
 4. Wolo_

  P 90

  1- chciałbym... kiedyś :) 2- Pirat miał i nic specjalnego.
 5. Wolo_

  [Oficjalny] P90

  http://www.arniesairsoft.co.uk/articles/ma...p90/P90body.jpg
 6. Witam. Jestem pod wrażeniem tegorocznego zlotu, atmosfera była wyśmienita, organizacja i logistyka- bez zastrzeżeń. Z mojej strony szczególne podziękowania dla Dziedzica, który z niespotykaną cierpliwością tłumaczył słabo łapiącym żółtkom zasady gry przeciwko cywilom. Cywile stanowiły ciekawy dodatek do całego scenariusza i w przyszłym roku chętnie wcieliłbym się w te rolę. Nasza obecność wymuszała ciągłą gotowość u rozleniwionych i znudzonych oddziałów pokitranych po bunkrach i rowach. Pewnie dla niektórych stanowiliśmy jedyną atrakcję i okazję do postrzelania. Zakapior ma troch
 7. Wolo_

  [Oficjalny] P90

  Adres specjalisty prześlę na PW.
 8. Wolo_

  [Oficjalny] P90

  Rzeczywiście takie były wyniki Twoich testów? Bo u nas pomiary taśmą wykazały co najwyżej 10 m różnicy na korzyść mocniejszego. 350 kontra 420 fps realnie zasięg różnił się 5- 10m max.
 9. Wolo_

  [Oficjalny] P90

  A ja nie rozumiem takich dylematów. To co, jak wyjdę przed budynek i strzelę, to mi kulka nie wyleci?
 10. Ja po prostu wykrawam nożem tą zaślepkę przykrywającą śrubę w głowicy tłoka i odsłania się łeb śruby.
 11. Wolo_

  [Oficjalny] P90

  Ależ ja nie zamierzam z Tobą dyskutować, na Ciebie szkoda czasu. I tak będziesz wszystko negował. Jak już ochłoniesz, to przeczytaj wcześniejsze posty to może zatrybisz, o co chodziło. Pozdro :)
 12. Wolo_

  P 90

  Hmm, większość zagadnień została już opisana w tym lub innych tematach o P90, trzeba poszukać. Były podawane szczegółowe konfigurację, więc sprecyzuj pytanie, czego jeszcze nie wiesz? Napisałeś, że chcesz ok 380 fps- jeśli tak, to wystarczy SP 110, no i może jeszcze prowadnica sprężyny. To wszystko. Na SP 120 uzyskasz już ok 400- 420 fps, ale trzeba być przygotowanym na ew. awarie. A jeśli masz kasę, to zainwestuj w kolejne części- dysza promyka, głowica cylindra promyka, głowica tłoka POMowska promyka, jeśli chcesz tą 120, to może pomyśl o łożyskach, choć w sumie są trwałe. Zębatki może ze
 13. Wolo_

  [Oficjalny] P90

  Można, ale zakładany jest typ 2. Typ 0 jest do znacznie dłuższych luf.
 14. Wolo_

  P 90

  Nie możesz, czy nie chcesz znaleźć? Trochę inwencji własnej by się należało. Kicpa, z mojego doświadczenia poważniejszy tuning zaczyna się od SP 120, przy SP110 flaki mogą zostać w pełnym stoku. Pozdrawiam :)
 15. Wolo_

  P 90

  TM wytrzyma 120. Byle rof nie za duży.
 16. Wolo_

  [Oficjalny] P90

  Tłok zwykły, niczym się nie różni, głowica i dysza dedykowana- jak w większości giwer.
 17. Wolo_

  [Oficjalny] P90

  Przejrzyj temat o P90 TM, tam znajdziesz sporo szczegółów technicznych. Jakie części masz na myśli? Np. zębatki wchodzą zwykłe, od V2, V3.
 18. Wolo_

  [Oficjalny] P90

  Jest bardzo wygodny, ale najlepiej będzie samemu ocenić, różni są ludzie i czytałem, że niektórym źle się składało do P90. Co do "działań taktycznych" to nie znam lepszej giwery, niewątpliwie największą zaletą jest właśnie możliwość operowania repliką jedną ręką, dzięki czemu jedną ręką podciągasz się/ podpierasz, a w drugiej trzymasz wycelowaną już spluwę. Z czasem stanowi przedłużenie ręki. Pozdrawiam
 19. W zapowiedzi było 45 zł :poddanie:
 20. Do Speca doszły midy MAG-a, w sprzedaży będą jednak dopiero od ok. połowy przyszłego tygodnia. Miałem w rękach, budowa bardzo solidna, absolutnie nie da się ich skręcać tak, jak chińskie lowy/hicapy. Śruby mają duże łby, dwukrotnie większe, niż Marujowe, wszystko porządnie poskręcane. Całość wygląda bardzo dobrze, jedynym mankamentem może zatem okazać się sprężyna. W przyszłym tygodniu kupię i będę w stanie napisać coś więcej.
 21. Wolo_

  [Oficjalny] P90

  Sa jako zapowiedź już od ładnych kilku tygodni. Na razie jeszcze nie wiadomo, kiedy pojawią się realnie w sprzedaży, a kolejka chętnych już się ustawiła.
 22. Ok, w takim razie ktoś stosował podwójną? A jak z wielkością, miałeś porównanie z x500? Osobiście mam x800, szybę podrapaną jak przez stado kotów i notoryczne parowanie. Wiem, mogę kupić nową szybę, ale i tak "nieparowalność" x800 mnie nie zadowala.
 23. Dzięki za Wasze opinie, mam jeszcze dwa pytania: Czy mieliście styczność z bolle x 500 i moglibyście je porównać gabarytowo? Które większe? Które bardziej odstają? Lukasp- piszesz o parowaniu- czy miałeś założoną do gogli szybkę podwójną, czy standardową pojedynczą? Pozdrawiam
×
×
 • Create New...