Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AMSTA

Użytkownik
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

 1. A nie pomyślałeś, że skoro coś się ogłasza to podejmuje się czegoś to powinna być jakakolwiek odpowiedź o treści " tak" , "nie" cokolwiek. A tak nie wiedział nikt co się dzieje, że nie ma odpowiedzi żadnej.
 2. Wklejenie miało charakter czysto informacyjny z mojej strony. Walka z wiatrakami :bialaflaga: EDIT: Właśnie gadam z Wojtkiem właśnie. Napisał maila do Capuccio z pytaniem o reklamę. Został olany. Więc nawet nie było możliwości ogłosić obozu.
 3. Skoro widzisz to usuń a nie dalej się pienicie i bez sensu dalsza dyskusja. Niestety nie widzę możliwości edycji swojego posta Organizujemy obóz, kolega się zapytał dostał odpowiedź. Miejsca już dawno są zarezerwowane jedynie można było poczytać "co robimy" i jak to wygląda. Zresztą nasz kolega Wojtek chciał zamieścić ogłoszenie o obozie płatnie pisał do jednego z was - moderatorów/adminów - i nie dostał odpowiedzi i w końcu olaliśmy ogłaszanie tego tutaj - nic na siłę.
 4. czyli wszystkie zamieszczone linki są reklamą danego obozu i powinny być umieszczane za opłatą...
 5. Dziadostwo... Poza tym rozleci Ci się szybko... Nadaje się jedynie dla myśliwych albo wędkarzy z naciskiem na to drugie :D
 6. Widzisz gdzieś reklamę ? Oddzielny temat z informacją ? Listę chętnych ?
 7. Hmm z tego co wiem to użytkownik duront był zainteresowany obozem nie Ty, więc oszczędź sobie przygrywki bo jedno do drugiego nic nie ma... Poza tym na odpowiedź pisemną z urzędu się czeka więc wrzuć na luz.
 8. Sorka faktycznie jest błąd... Kolega robił podstronęna szybko i wyszło :/
 9. http://www.msw-zps.pl/viewpage.php?page_id=5 proszę i zapraszam :)
 10. To co piszesz jest niestety żałosne i świadczy o Twojej jakże wysokiej pewności siebie. Poczekamy zobaczymy.
 11. Kangur kolejna wyrocznia hahah Wszystko wyjdzie w swoim czasie i będzie większe zdziwienie, płacz i lament. Dotrze jak będzie za późno...
 12. Błędów więcej niż kilka szczególnie w czarnej no ale... Filmiki fajnie zmontowane. Fajnie się ogląda.
 13. W takim razie proponuję kupić belkę materiału z wz.93 jako wzór który może nosić każdy. Jeśli wam się to uda bez zgody MONu to powodzenia :)
 14. @Sab93 Chłopaki tak samo jak wy latali ( i dalej latają ) w pustynnych mundurach. W dodatku z naszywką V zmiany i swoim logo z czaszką SS. Pisałeś, że to złe bla bla pisać dalej ? @recon01 Brawo. W końcu może dotrze... @ Kuba Ustawa z dn. 24 sierpnia 2001r. o Żandarmerii Wojskowej i wojskowych organach porządkowych Co do paragrafów uwierz mi, że wiem co piszę. Obracasz kota ogonem tak jak ci pasuje niestety...
 15. Przykre... Temat pod tytułem "jak nie robić rekonstrukcji" niestety został usunięty. Tam było wszystko wypisane opisane i zdaje się Sab, że też się tam wypowiadałeś. Okazuje się, że robisz to samo dokładnie. @Hannon No to jeszcze mało wiesz. W jednym mieście nie będę pisała gdzie rozebrali chłopaka i zabrali buty i jak najbardziej mają do tego prawo. Polecam wobec tego poczytać: Ustawa z dn. 24 sierpnia 2001r. @ Kuba W tej chwili przeginasz z tymi tekstami. Jeżeli nie potrafisz wypowiadać się kulturalnie wobec innych to może odpuść ?
×
×
 • Create New...