Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DudusRGW

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

 1. Podpisuję się pod prośbą czerwo, macie może jakieś pomysły ja na początku myślałem o 2 zawieszenia na shotgana, ale nie wiem czy to dobry pomysł.
 2. Ja się wypowiem tak, osobiście uważam że Black Ops 1 był niezłą grą, zwłaszcza gdy wróciło się do niej po jakimś czasie przerwy, za wadę mogę uznać czasami znaczne spadki płynności w multi. Jeśli chodzi o Black Ops 2, ja jestem bardzo zainteresowany tą grą. Ile można truć motyw 2 wojny światowej? Twórcy wykonali bardzo odważny ruch idąc w stronę przyszłości, na szczęście niezbyt dalekiej. Jedyne co mnie boli to fakt że nie będzie nowego silnika, który bardzo by się przydał.
 3. jak zwykle w pierwszych dniach zawsze serwery przeciążone, ja jeszcze nie kupiłem ale mam nadzieje że niedługo się zdecyduje i znajdzie się na mojej półce :wink:
 4. Dokładniej to chciałbym zwiększyć zasięg i raczej strzelam auto niż semi.
 5. a może jakiś link podaj, byłbym wdzięczny
 6. Chciałbym poprawić trochę moją replikę w tym celu chciałbym zakupić do niej tłumik: http://www.taiwangun.com/czesci-i-akcesoria/tlumiki-dzwieku/tlumik-dzwieku-typ-black-water-p-j.html co o tym myślicie? I jak coś to jaka lufa byłaby odpowiednia. Moja replika to: http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/cm-045a-cm.html
 7. Teraz jest lepiej. Zapraszamy wpisujcie się :icon_biggrin:
 8. Mam pytanko czy są jakieś obozy ASG dla osób powyżej 18 roku życia? Wiem że są zloty itp ale chodzi mi o takie jak np są na stronach obozów młodzieżowych czyli trwające około 10 dni.
 9. a są jakieś obozy dla osób powyzej 18 lat ? oprócz zlotow oczywiście chodzi mi o takie dłuższe obozy
×
×
 • Create New...