Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sand

Użytkownik
 • Content Count

  170
 • Joined

 • Last visited

 1. 5-cio letni Steyr AUG Military by TM zero awarii, zero problemów (oprócz dość ponoć częstego problemu z nie-podkręcaniem kulek w hi-capie :) ). W skrócie - bydlę nie do zdarcia (jak go jeszcze da się gdzieś zdobyć ;) ).
 2. Hehe Thor napisał ostatni post - można zamknąć temat ;P ;)
 3. Jak już mówimy o replikach i nie tylko a o samochodach przy okazji (swoje zdanie na temat TM wyraziłam wyżej)... co japońskie to japońskie - choćby kopia była niesamowicie wierna, robiona z porównywalnych materiałów itp. i ciągle w progresieale.... w skrócie, nie chciałabym żeby Subaru przestało robić swoje samochody w Japonii (jak większość "japońskich" firm). Rozumiemy się??
 4. Sand

  CA36(K) CA

  tu nie o napięcie baterii chodzi a o pojemność raczej. Na 10,8 będzie Ci chodziła jak zdesperowane uzi ;) 1700mAh powinna wystarczyć
 5. Sand

  CA36(K) CA

  Na moim jest napisane 380fps więc może jak im się maźnie w MG tak piszą, a ile moja Gieta ma rzeczywiście i co znaczy "indywidualnie dobrana sprężyna dająca odpowiednik..." boję się nawet sprawdzać... :roll: w porównaniu ze stockami - które rzekomo mają ok 320fps, ciągnie nawet 10m dalej, a o ile mi się wydaje prędkość wylotowa ma wpływa na zasięg, nie wiem jednak na jakiej zasadzie MG robi tuningi... :idea:
 6. To nie wina braku fps - to wina Steyr'a - taki jego los, że stockowy jest zdecydowanie "wolniejstrzelny" niż inne guny. Spróbuj wstawić baterię o większym napięciu (bez przesady, żeby nie pomieliło zębatek ;) ). Mój, na batce 1100mAh 9,6V pacał jak stockowe CA :) a nad lekkim tunem sama się zastanawiam ;)
 7. Sand

  Steyr AUG

  różnica jest w świetle lunety - w G36 światło jest o pół cm mniejsze i w powiększeniu - w AUG dwukrotne w G36 1,5x :) w AS wielkiej różnicy nie robi ;)
 8. Sand

  Steyr AUG

  W TM światło lunety ma 1,5cm, w CA pewnie podobnie ;) (ale zbliżenie dwukrotne a nie 1,5 ;> (na odwrót odczytałeś oznaczenia lunety ;) ). nie wiem o co chodzi Ci z obrazem w obrazie, ale można spokojnie celować z obojgiem otwartych oczu ;) i tak moim osobistym zdaniem zbliżenie 1,5 - 2x w AS jest zdecydowanie wystarczające, no chyba, że potrzebujesz dla dowartościowania własnego ego założyć sobie na guna "baryłkę" ;)
 9. Sand

  CA36(K) CA

  Trzeba się po prostu dobrze złożyć ;>
 10. to nie ja, to poprzedni właściciel nie pożałował ;)
 11. - po wypiciu 4 browarów nie dotykać/przesuwać w bok kurka, mając replikę przystawioną do skroni z kulką w komorze ;) :twisted: - w ogóle nie przesuwać kurka "w bok" (w kaburze, kieszeni, bagażniku, dłoni... ) - przestrzelać w końcu zbyt mocno nasmarowany HU ;) - cieszyć się z gaziaka :) - jak się znudzi kupić innego gaziaka ;)
 12. ja też mam czarne i zwykłe - w czarnych nie wiem... w przezroczystych natomiast zjawisko lekkiego przybliżenia występuje... zauważone nie tylko zresztą w tym modelu uvexów i nie tylko w goglach tej firmy. Kulki rozsypane na ziemi widziane przez tego typu gogle wydają się jakby miały 7mm ;)
 13. to się cieszę, że udało się naprawić w łatwy i szybki sposób to czego mi się nie chciało z nią zrobić przez pół roku ;) 8)
 14. Sand

  CA36(K) CA

  to strasznie wysoko będzie jeśli na to chcesz optykę montować :/ (no chyba, że nie zrozumiałam opcji, którą chcesz wykonać ;) ) nie lepiej po prostu dokupić (albo zamienić się z kimś, kto ma G36C) niski mostek z szyną RIS? P.S. długa Gieta bardzo rasowo prezentuje się z niskim mostkiem z RISem :) sprawdzone organoleptycznie ;) i wysokość dla zamontowania optyki akuratnia.
×
×
 • Create New...