Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

grzelus007

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 1. Podłączam się do pytania przedmówcy. Na stronie producenta jest informacja wskazująca, że replika będzie miała działający bolt catch. Czy będzie to działać tak samo jak w wersji ostrej czy coś jak w HK416D od Boyi?
 2. Złożyłem go już pokrótce ale brakuje kilku części i nie bardzo wiem gdzie je kupić lub w jakiś sposób wykonać samemu: http://img183.imageshack.us/my.php?image=p2160161.jpg tutaj brakuje samej stopki? http://img530.imageshack.us/my.php?image=p2160159.jpg tutaj brakuje uchwytu paska. da radę to gdzieś kupić ew dorobić?
 3. jedna złamała się na zawiasie, druga na połowie długości :D Zastanawiam sie nad wstawieniem metalowego body od cm.028 i cuś takiego. http://www.taiwangun.com/shop,show,632 Czy to będzie pasować? tzn czy batka będzie mogła być dalej tam gdzie jest i czy dekielek będzie pasował? czy trzeba będzie tez przełożyć kable tak zeby bateria byla z tylu?
 4. progamerkacu kupowanie kolejny raz tej kolby mija się z celem. poprzednia złamała się pod naporem kciuka.
 5. Witam Problem ten sam co zazwyczaj z kolbą w kałaszu cymki. Złamała się po lewej stronie. Kolb "firmowych" nie widzę, tych Real Sword też nie. Jest jeszcze jakiś pomysł na to, żeby przywrócić kałaszowi stan względnej funkcjonalności? Może zamontowanie jakiejs innej kolby wchodziłoby w grę? Dzięki za odpowiedź.
 6. U mnie jest nawet dobrze, ale są 2 problemy. 1. to telepiąca się kolba (imbusy mam różnych rozmiarów ale tego akurat nie mam) 2. Musiałem gdzieś zahaczyć o ścianę i zerwał mi się przełącznik trybu ognia. I zastanawiam się w jaki sposób go przymocować z powrotem jeśli przykręcenie go odpada (śruba a właściwie jej część została w selektorze)
 7. Jak wygląda dyscyplina w US.Army jeśli chodzi o fryzurę? Czy rekruci mają jeszcze jakiś wybór oprócz jarheada? Prosiłbym o możliwe porzucenie linku do dokumentu na ten temat (oprócz AR 670-1, ponieważ nie ma w nim zbyt wiele ilustracji, a takowe by mnie interesowały)
 8. Kupiłem nową m249 mk2 i mam problem takowy, że strzela cały czas na sucho. wie ktoś co może być nie tak? dzięki za odpowiedź :)
 9. W sklepie krakmana czytam, że http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=30 jest poprawioną wersją poprzedniej EG-707. Co konkretnie w niej poprawiono?
 10. Czy tą emkę da radę jakoś sensownie podrasować mając w dłoni około 300 złotych? Jeśli tak, to co trzebaby w niej wymienić?
×
×
 • Create New...