Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

emophx

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 1. Przykładowa sytuacja w meczu asg: Gramy wspaniały mecz, na totalnym odludziu. Wszystko ładnie i pięknie a tu nagle słychać strzały z broni palnej. Wszyscy się zatrzymują, rozglądają się dookoła a na górce pan gajowy z shotgunem wielkości bazooki. O co chodzi??? Grając mecz na dobrze wybranym miejscu, z dala od cywilizacji zawsze może się zdarzyć taka sytuacja. Skąd mogę mieć pewność, że jakiś koleś nie będzie miał słabych nerwów i nie strzeli do mnie lub do jednego z moich znajomych? Chyba nie warto tracić życia przez ASG. W takim razie co robić? Obkleić cały teren taśmą ostrzegawczą?
 2. Fajne papucie :). A co do tematu to jakim cudem to wpakowałeś w drewno? Chylę czoło. Wspaniale wygląda, drobne małe niedoróbki ale to nic ;). Pozdrawiam!
 3. Czy ktoś z Was korzysta z ogrzewaczy chemicznych? Szukam dobrego i małego ogrzewacza. Nie wiem czy ogrzewacze chemiczne takie jak np. na www.ogrzewacze.net są skuteczne. Czy ich temperatura jest wystarczająca by ogrzać dłonie? Kiedyś się tym bawiłem ale nie działało. Proszę o pomoc. Pozdrawiam!
 4. A gdyby zrobić pojemnik z balona? Balon wbrew pozorom nie jest aż, tak delikatny na uszkodzenia mechaniczne. Po wsypaniu kulek można odessać powietrze i zrobić delikatną pętlę na tej "szyjce". W środku nie będzie powietrza więc kulki nie będą się o siebie obijać. W razie potrzeby wystarczy rozplątać szyjkę, dmuchnąć w balon i wsypać kulki. Co do tematu, to te pojemniki które pokazałeś nie są najlepszym wyjściem. Najprostsze rozwiązania często są najlepsze. Pozdrawiam!
 5. Czy można nosić kominiarki w miejscach publicznych? Oczywiście nie mam takiego zamiaru, po prostu pytam z ciekawości. Pozdrawiam! :uśmiech:
 6. Trzeba zwalczać język alternatywny. Przebywając w środowisku, w którym nikt nie dba o pisownię utrwalamy sobie błędy a później je stosujemy w życiu codziennym. To chyba jasne, że zdarzają się błędy/literówki/ort./int. ale jak widzę że ktoś robi naprawdę podstawowe błędy ("ktury", "warzne", "poszłem", "przyszłem", "mugł" itp.) to normalnie mam ochotę wziąć nóż do ręki i posiekać autora ;).
×
×
 • Create New...