Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

arcy_ksiaze

Użytkownik
 • Content Count

  96
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

3,236 profile views
 1. Witam wszystkich. Czy po wsadzeniu bore upa Guardera do M16 (model SA-B06) dysza z tego zestawu będzie dobrze współpracowała z stockową komorą hop up? Czy trzeba od razu zamawiać inną komore hop up, lub inną dyszę?
 2. Witam. Zgubiłem zwalniacz zamka od Scara z Aresa. Czy do tej repliki pasują zwalniacze z M4 czy muszę szukać konkretnego do danego modelu? Pozdrawiam
 3. Hejka. Jak uzupełnić wyrwany kawałek abs-u? Suwać będzie się na nim zatrzask kolby, zatem powinno być solidnie.
 4. Zmieniłem skok z 12.5 na 6.25 i śmiga z tanią pmrką. Dodatkowo słyszę geodetów oraz robotników drogowych, których jeszcze niedawno nie słyszałem. Pozdrawiam.
 5. Mam podobny problem z słyszeniem Navcoma w tańszych pmrkach. W moim przypadku Maxcomm nie był w stanie nic wydusić z siebie na 1 kanale, ale np: na 4* już było ok. Jedna z pmerek podczas nadawania Navcoma dostawała cały czas sprzężenia , pozostałe 3 jak gdyby coś próbowały odebrać tylko nie dawały rady nic wydusić z siebie poza ledwie słyszalnymi szmerami. Tak czy siak normalne radia słyszały mnie głośno i wyraźnie. Przełączanie mocy nadawania na najmniejszą jak gdyby coś pomagało, jednak efekt pozostawał wciąż niezadowalający, nic nie było słychać. Gdyby komuś udało się rozwiązać te
 6. Mała aktualizacja. Plecak nie przetrwał. Zamek podczas zamykania wypakowanego plecaka się popsuł. Wymiana możliwa i bardzo łatwa, tylko po co?
 7. Witam. Dziś widziałem "nowego/tuningowanego" gore texa. Miał w odróżnieniu od mojego nie złota a niebiesko-szara membranę, i spodnie nieco inne. Miały one całe nogawki przyozdobione guzikami u boku (pewnie po to aby rozpinać). Ogólnie rzecz biorąc wzrokowo materiał wydawał się być ciut inniejszy, różnica wprawdzie subtelna, ale odczuwalna. Czy ktoś może mi powiedzieć co to za gore, i czy w jakiś szczególny sposób różni się od tego zwykłego ubrania ochronnego?
 8. Witam szanownych forumowiczów. Nieszczęśliwy traf, oraz brak czasu zadecydowały, że też jestem posiadaczem tego plecaka. Więc pisząc krótko i zwięźle plecak jest miernej jakości. Wykonany jest z cieniutkiej ceratki, szyty z słabych nici dość niedokładnie (odstające nici), posiada bardzo słabiutki zamek (YKK to to nie jest). Ogólnie rzecz biorąc posiadam go około roku czasu. Na strzelankach jeszcze nic mu się nie stało, a w życiu codziennym służył mi w zasadzie do noszenia brudnej bielizny (czystej z reszta też). Dodatkowo dla tych najbardziej zaawansowanych i wczuwających się mogę zdradzi
 9. Hej. Parę dni temu wpadł mi w rączki komplet ocieplacza ćwiczebnego (bluza + spodnie). Czy moglibyście wypowiedzieć się na temat tego ubranka? Bardzo ciekawi mnie jak zachowa się, OWE wdzianko przy dość intensywnym użytkowaniu. Ja póki co mam to parę dni, i jedyne co mogę stwierdzić to to, że bluza nie przepuszcza wiatru, a spodnie spełniają doskonale rolę jako "dresowych po domu". Pozdrawiam i zachęcam do dyskusji.
 10. Nie koniecznie. Zdarzają się sporadyczne przypadki doposażenia się za prywatne pieniądze, ale są to drobne zakupy no: buty, polarek i wsio. Po prostu nikt nie ma pieniędzy na tyle aby sobie kupować od miwo, specopsa czy pantaca. Z reszta w wojsku panuje przekonanie, że do roboty się nie dokłada, i krzywo się patrzy na "lansiarzy". Podniecacie się koledzy nowymi wzorami umundurowania, a część wojska nie została jeszcze doposażona w nowy (nie taki już z reszta nowy) wzór buta letniego. Ciao!
 11. Tak bym zrobił gdyby w Starze była standardowa komora hop up. Dystanzerem w w tej replice jest plastikowy trzpień naciskający gumkę. Piłować go nie mam zamiaru.
 12. Heloł. Wymiana gumki Hop Up przyniosła nową jakość w replice. Kulki nie lecą za blisko, ale za daleko. Winna jest gumka Guardera, która nawet na zerowym ustawieniu podkręca kulki do góry. Jedynym sensownym rozwiązaniem wydaje się być stosowanie cięższych kulek. W dniu jutrzejszym będę intensywnie testować nowe rozwiązanie i z pewnością zdam relacje z połączenia lekko przebudowanego Stara i kulek 0.28 grama. Pozdrawiam
 13. Witam. Moje stwierdzenie o tym, że więcej mocy w Scarze już nie trzeba, bardzo szybko stało się nieaktualne :) Wsadzenie w gear boxa nowiuteńkiej sprężynki m120 od Prometheusa dało replice jeszcze większego kopa. O tyle większego, że stockowy Hop Up przestał podkręcać kulkę. Kulencja jest podkręcana jedynie przy maksymalnym skręceniu urządzenia podkręcającego i wtedy to zasięg strzału jest ujmujący. Niestety nie podam teraz ile dokładnie wynosi, ale mogę spokojnie stwierdzić, że mało to to nie jest. Pozdrawiam.
 14. Byłem z moim SCARE-m na strzelance i muszę przyznać, że ze zmiany sprężyny jestem bardzo zadowolony. Zasięg jak i celność są o tyle zadowalające, że nie trzeba nic już w karabinku zmieniać. Poszczególne strzały są bardzo równe, wystrzeliwane kulki lecą jedna za drugą jak po sznurku. Jedyna niedogodnością był wcześniej już wspominany problem z hop upem. O ile na magazynku typu Hi-Cap firmy VFC problem był nie odczuwalny, to już przy zmianie magazynka na low-a z G&G, hop up jak gdyby musiał się chwilkę przyzwyczaić do zmiany. Co to znaczy? Pierwsze parę kulek sprawiało problemy, następne
×
×
 • Create New...