Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Renata Michalik

Użytkownik
 • Content Count

  772
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,322 profile views
 1. Od dzisiaj nowa lista produktów przeznaczonych do wyprzedaży. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na biuro@miwomilitary.pl
 2. Mamy trzy rodzaje nowych plate carrierów (z trzech ostatnich przetargów dla JWK - co pół roku inny). Ten ze zdjęcia to chyba TF-50, ale jest jeszcze młodszy i mniejszy. Tamten ma bardzo fajne elementy: wszyte ładownice typu shingle i modelowane podkłady z czego pod boczkami trzy takie "wałki" poprawiające komfort. Właściwie to ten TF-50 mogłabym już wrzucić do oferty (zdjęcia mam obrobione), ale muszę przebrnąć przez opis a tu koniec roku, przeprowadzka, ganianie po sądach i komornikach w ramach ścigania dłużników i inne korowody, ale jak będę miała jutro wenę to się postaram w ramach świętow
 3. Przeczytałam i mam jedną uwagę: nie zawsze rozróżniacie sprzęt kontraktowy od sprzętu nabytego prywatnie. Kombinezony ćwiczebne dwuczęściowe (mundur wojsk specjalnych) są produkowane przez różne firmy wg. identycznego opisu przetargowego. Tylko jeden raz były uszyte z oryginalnej tkaniny NYCO w MULTICAM (wersja z cordurą 500 na tyłku - życzenie zamawiającego) - łatwo je odróżnić po tej cordurze, bo choć NYCO po latach nieco spłowiało to cordura trzyma kolorki. W tej wersji wyszło zamówienie do kontraktu i ok. 40-50 kpl. dla klientów indywidualnych. W następnych przetargach zamawiający wymagał
 4. Sprostuję: mundury z MIWO Lubliniec trafiły do całego DWS.
 5. Kończymy realizację kontraktów wojskowych. Od 27 sierpnia realizujemy zamówienia klientów indywidualnych.
 6. Od 6 sierpnia termin realizacji zamówień klientów indywidualnych będzie wynosił 21 dni.
 7. Pewnie z opinią o "dopasowaniu kamuflażu do polskiego lasu" jest tak jak w powiedzeniu: "gdzie dwóch Polaków tam trzy różne opinie". Poza tym polski las w różnych porach roku ma różne kolorki. Flektarn faktycznie też pasuje, ale wyposażenie z niego szyjemy bardzo rzadko.
 8. Kamizelka z 2011r.: http://www.miwo-military.pl/?p=img.pB.1572 http://www.miwo-military.pl/?p=img.gB.3876 http://www.miwo-military.pl/?p=img.gB.3877 w ofercie.
 9. W kolorku oliv drab są Pioruny szyte kilka lat temu dla 1 PSK (ITB MORATEX). http://miwomilitary.pl/ims/dc01188395bb8a1d9ca435a3027e23f8S Oliv drab w kontaście z taśmami polipropylenowymi (górna część zdjęcia) i poliamidowymi (dolna). Materiał: na pewno cordura. Do lasu w Polsce: pantera leśna wz. 93, oliv drab, DPM leśny, CCE. Widziałam dwa odcienie ranger green: jeden był taki niebieskawy.
 10. Rozumiem, że chciał Pan wyrazić swoją opinię o firmie, ale to raczej nie ten wątek. Jest na to specjalny dział. Nie uważam aby Pan miał rację. Proszę ponownie przeczytać informację o zasadach jakie przyjęliśmy i jakie Pan zaakceptował. Przysłuchwałam się dzisiejszej rozmowie Pani Magdy z Panem i nie zauważyłam aby cokolwiek niegrzecznego Panu powiedziała. Odpowiedziała cierpliwie na Pana pytania podczas gdy Pan chciał koniecznie jej udowodnić, że niewłaściwe złożenie przez Pana zamówienia jest wyłącznie naszą winą. Zamówił Pan combat shirta i zaznaczył formę przesyłki: poczta - zapłac
 11. Tamta kamizelka została uszyta zgodnie ze Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia z 2011r. Nie wszystko nam się w niej "podobało" i chcieliśmy kilka elementów poprawić, ale Zamawiający nie wyraził zgody. Teraz ta kamizelka wygląda nieco inaczej, bo nie umieliśmy sobie "odpuścić" i zostawić ją w takim stanie. Czas pokazał, że nasze uwagi w większości były słuszne. Kamizelka będzie w ofercie w wersji "poprawionej" . Na razie pracujemy nad nowym silnikiem sklepu internetowego, bo stary już ledwie zipie :icon_razz2: . Nowe produkty pojawią się w "nowym sklepie".
 12. Informacja dla klientów oczekujących na możliwość uszycia przez MIWO MILITARY LUBLINIEC produktów niestandardowych i wg. indywidualnych projektów: Z powodu realizacji przez firmę dużych kontraktów dla wojska nie przyjmujemy zamówień na w/w produkty do odwołania. Przypuszczalny czas ukończenia realizacji kontraktów to październik br. (o ile nie wygramy kolejnych przetargów). Za utrudnienia przepraszamy.
 13. A Ty sobie nie dodawaj byle czego do moich wypowiedzi. Napisałam coś o jakimś podmienieniu? a może o nienawiści?
 14. Szyliśmy. Dostał w prezencie jak był z wizytą w Pułku. Zdjęcia gdzieś krążą w internecie. Dla mnie ta fotka z Gortatem w Helikonie wygląda jak fotomontaż, ale pewnie je się nie znam... Poza tym Pan Gortad to naprawdę wysoki człowiek (mniej więcej wzrostu półtorej/dwóch Chińczyków). Miarę i proporcje ciała zdejmowaliśmy z jego zdjęć.
 15. Hi, hi, hi...nawet trzy, a ja sama -wkurzona - wystarczę za dwie...
×
×
 • Create New...