Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

luthorhuss

Użytkownik
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

 1. Rozumiem, że siły ASAF siedza w obozie na "sprzęcie". Mogę zabrać różne fanty i w zależności od aktualnie przydzielonego zadania wybieram co zabieram ?
 2. Witam Czy GHk ma tylko jeden typ magów CO2 do inokatsu ?
 3. jeszcze jedno - czy są dostępne same szczęki do magów ghk skoro się szybciej zużywają ????? Używajac ino na magach ghk zdecydowanie nalezy wymieniać niektóre części ?????? . Sander pisał , że coś tam trzeba podmieniać pytanie jest tylko - czy jest to niezbędne na początku , czy może części stockowe trochę wytrzymają ?????
 4. Witam wszystkich użytkowników tego tematu. Szykuje się do zakupu Ino m4 sopmod 2011 super ver. czy koś to posiada i może podzielić się uwagami. Najbardziej interesują mnie dwie kwestie - czy po wyjęciu z pudła da się tego używać bezawaryjnie - nie ma zacinek , magi podają itd... Wiem , że gbb to nie aeg ( miałem dwa podejścia do WA ale za bardzo mnie w.... ły ) , jednak kto raz posmakuje gbb to zwykłe aegi już nie "smakują". Jakie magi najlepsze , czy w replice ino należy coś przerabiać aby śmigała na magach co2 ghk ????
 5. witka, poniżej strona producenta tych viperów : http://www.tacticalconcealment.com/pd-viper-hood.cfm
 6. witam Czy ma ktoś w planach pozbycię się tego karabinu, chętnie odkupię. Może być nie strzelający byle z kompletem czesci , dam radę sobie odtworzyć.
 7. można prosić o jakś link do sklepu gdzie mają magi na co2. Co moge zrobić aby mój gaziak mnie nie wk.....ł a konkretnie : czy zmiana komory g&p na ra techa coś pomoże bo obecnie to kompozyt lata jak chce ? może jest jakaś inna dobra komora ( chyba element ma taką na lufki od aega ) ? cały czas mam problem z magami pro wina , chwilę było w miarę ok ale nadal to samo - po każdym strzale muszę przeładowywać bo suwadło nie idzie do tyłu a co za tym idzie nie ma blowa i nie zabiera kolejnej kulki ? na magach ghk to standard a na magach wa spradycznie mam zacinki. Np. oddaję jede
 8. tak podciąłem od spodu w jednym magu a w drugim starłem papierem ściernym jakieś 0,5 - 1mm i jest ok.
 9. Witam Mi tez dysza tnie ta gunke przy wylocie gazu. Jak dobrze namaruje sie dysze albo natlusci ta gumke to problem czesciowo znika. Powodem tego stanu rzeczy jest to ze wylot gazu z maga u pro winow ma ta gumke odrobine wyzsza niz u konkurencji. Ja swoje lekko podcialem i jest ok.
 10. po sztuce nie jest źle bo nadaje klimatu ale z tym też jest problem. Może to kwestia niewyrobionego maga ale ogólnie słabo to wygląda.
 11. Witam Pytanie do posiadaczy magów pro wina - jak się ładuje kulki do tych magów , trzeba posiadać jakąś specjalną szybkoładowarkę ? Mam ten plastikowy element do magów wa ale jest niekompatybilny a ładowanie kulek po szstuce to tak trochę słabo :)
 12. miałem to w magach od sr25 rozkręć magazynek i zobacz jaką ma spręzynę ( czasem są składane z dwóch elementów z łącznikiem i ten łącznik potrafi się blokować w prowadnicy). Swoje magi przerabiałem na low capy dając podkładkę pod spręzynę, daje to większą "moc " sprężyny co przekłada się na lepsze wypychanie kulek . W moim przypadku zadziałało.
 13. Witam Gratuluję zapału w produkcji magów. Musze dokupić nowe magi do mojej m'ki i dlatego pojawia się pytanie, kiedy można realnie spodziewać się końcowego produktu, lub inaczej kiedy beda do kupienia . Chce prze Tomaszowem wymienić wszystkie magi i albo kupie pro winy albo poczekam i kupię od razu magi na co2 ?
 14. luthorhuss

  PJ 25

  ma ktoś na zbyciu szkielet gb , taki w który wcisnę helikalne zębatki od CA bo w stocka nie wchodzą
×
×
 • Create New...