Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Xyanek

Użytkownik
 • Content Count

  763
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

2,102 profile views
 1. DEL Zauważyliście że ostatni post z konstrukcjami/pomysłami był w lutym 2012, a potem dopiero w 2015 ktoś się tym zainteresował?
 2. Święta racja z tym ograniczeniem na energię danej kulki! Mam Barretta z własną (jednostrzałową- spust podaje kulke...) konstrukcją na bazie elektrozaworu. Przy ciśnieniu 10bar na kulkach 0,4g wyskoczyło prawie 610fps, a na 0,2g 640fps. Dlaczego? Dlatego że dla tak dużego ciśnienia i dla przepływu powietrza 800l/min kuleczka która waży ledwo pół grama czy 0,2 to taki sam pryszcz do wypchnięcia. W konwersjach HPA sprawa ma się podobnie, więc nie ma się co dziwić że ludzie płaczą że hpa i boli bo ustawili 500 na 0,2 a na 0,36 mają 470... Wystarczy ograniczenie w Dżulach na danej kulce (porówn
 3. Od góry: CHEYTAC M200 (Tomaszka123) Beta project konwersja gazowa od Zabeziego FPS: za dużo BARRETT M82 (Mój) Własna produkcja Własny mechanizm gazowy (elektrozawór) Lufa MB 650mm FPS: 430 na 0,40g Jest tam jeszcze AUG A3 JG, ale raczej jako szturmowy.
 4. Sorry, poniosła mnie myśl techniczna... :blink:
 5. Mam częściowe schemat części przerobiony na bazie projektu Kuby T-1000 który spokojnie zapewni nam pojedynczy i serię. Jeżeli ktoś jest bardziej tym zainteresowany to odsyłam do tematu "konwersja AEG na HP w dziale " (czy jakoś tak..) ogólne techniczne". Na stronie Kuby można znaleźć profesjonalne schematy jak to działa- kilka drobnych przeróbek pozwala na zamontowanie tego "patentu" w każdej replice.
 6. Przy konwersji gazowej którą kiedyś sam zrobiłem (też 2 takt, tylko zamiast tłoka był wężyk doprowadzający gaz) taka konwersja jest jak najbardziej możliwa- zwłaszcza że spust można umieścić gdzie się chce ponieważ jest to tylko mikrostyk.
 7. Tłoka nie można chyba skrócić o więcej niż parę milimetrów- bo o ile pamiętam, nie zahacza wtedy o zaczep w zespole spustu. Przynajmniej tak było w moim SWD od A&K.
 8. Noo, już 2 tygodnie minęły- pochwalisz się czy już opatentowałeś? :wink:
 9. Warrior + komora PDI + precka promyka przy 530 FPS biła na głowę osiągi SWD A&K z 640 FPS + pracka promyka- obydwa karabiny z gumką s.energy.
 10. Aluminiowy od systemy waży z kilogram... Wzmocniony GB w sr25 pękł mi na m130 po 10ciu strzałach...
 11. No pewnie :) Nie zupełnie, ale do bodajże -30* chodzą normalnie. Poprostu nie wolno ich przegrzewać, co się w normalnych warunkach nie zdarza :)
 12. Blow-back duuuuuużo za wolny i słabo kopie :wink: Ale ogólnie koncepcja dobra. Mógłbyś podesłać linq do elektrozaworu jakiego użyłeś? Mój poszedł się walić przez za duże ciśnienie podane z reduktora który się uszkodził...
 13. Ja w przeróbce SR25 na coś typu twoja mka, nagwintowałem 2 otwory w górnym body i przykręciłem krótką szynę ris- do tego puszka na baterię. Wyglądało o wiele lepiej niż pół repliki obklejone taśmą :wink:
×
×
 • Create New...