Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AS333pl

Użytkownik
 • Content Count

  114
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,392 profile views
 1. Pytanie, czy te zabawy z amunicją rzeczywiście działają? Z tych 150 pestek trzeba będzie 50 zużyć na dostrajanie hopa w obu jednostkach broni. Zwłaszcza że chcecie chronować repliki rozkręcając hopka do zera . A rożne kilki nawet tego samego wagomiaru rożnie latają, więc ustawienia będą konieczne. Zwłaszcza w kontekście karabinów czterotaktowych. Poza tym np. moja dzida przyjmuje 0.43, ewentualnie 0,4, przy 445fps. Widzę że org. nie przewidział takiego zaopatrzenia. Proponuję zostawić limity ilościowe, a zaopatrzenie rozwiązać prywatnie. Trochę zaufania, przecież na ty
 2. W każdym punkcie z butlami propan butan, jeśli trafisz na uczynnego sprzedawce, to ci zamówi. To taka sama butla, tylko zapieczętowana inaczej, i chyba z dychę droższa.
 3. Najlepiej zważyć sobie nową butelkę i podpisać pisakiem. Do 520ml leje 300g. Nie wiem jak robią to inni, ale ja zawsze lałem z jedenastki bezpośrednio do butelki po gg. Poza tym opisywałem mój sposób już w tym temacie.
 4. Włóż butelkę po gg do zamrażarki na 5 min. A butle 11kg zostaw na słońcu. Tak powinieneś napełnić za ok 3 podejścia. Za każdym razem zamrażając butelkę gdy się ogrzeje. No i pilnuj wagi żeby nie przepełnić bo potem na strzelance do słońca morze być problem. Ja standardową dużą butelkę nnabijam do 450g, średnia 300, a szot 70g.
 5. Szkoda że włączyłem te napisy. Teraz wiem że pen pistolet to złom. Czego mogłem się spodziewać po WE.
 6. Jest nowy film. Porównanie Maruzena i WE. Jest tam podobno też test kompatybilności, ale nic z tego nie rozumiem. Może ktoś zna francuski, i mógłby trochę opowiedzieć o tym filmie.
 7. Ruger 10/22--KC-02 KJW/TK M1 Carbine To samo co ostatnio, tylko od złotówki. http://allegro.pl/show_item.php?item=5454347277
 8. Rzeczywiście, teraz może być problem z dostępnością. Ale jak się coś znajdzie to można tanio dorwać. Ja brałem ok rok temu z evike. I wyszło coś koło 450zł, czyli taniej niż tajwańczyki w Polsce. Jedyny mankament jest taki że ma oznaczenia umarexa w jednym miejscu.
 9. Nowy film: Wygląda jakby słabo kopał, ale za to działa perfekt.
 10. Bez oznaczeń jest troszkę tańszy. Poza tym myślę że to tak na początek, a potem zejdą do 110$. Natomiast magazynki są w miarę tanie(21$), tylko czy podejdą do mojego plasticzaka.
 11. Jakiś czas temu WE prezentowało prototyp pistoletu P38. Dziś znalazłem w miarę świeży filmik prezentujący ten pistolet. Poniżej filmu jest link do jakiegoś sklepu, a tam: http://www.bbdragon....roducts_id/4230 Jest też wersja bez oznaczeń, i dodatkowe magazynki. Pisze że full metal, i widać gwint na adapter tłumika. Który we stosuje we wszystkich swoich produktach. Poza tym wygląda identycznie jak Maruzen. Co przywraca mi nadzieje że choćby we było kiepskie. To przynajmniej będzie opcja części zapasowych, mocniejszych sprężyn i tanich magów do Maruzena. Jeśli komuś napato
 12. Ruger 10/22--KC-02 KJW/TK M1 Carbine http://wmasg.pl/pl/consignment/show/644807
 13. Co do lufki, miałem PDI i JBU. Obie 6.01 długości 97mm chyba. Nie było różnicy, obie bardzo dobre. Wydaje mi się że po prostu ciężko schrzanić tak krótką lufę.
 14. Nie dostałem info, o odpowiedzi, i jakiś czas temu kupiłem te magi. Mogę jedynie potwierdzić twoje słowa. Pasują bardzo dobrze. Mają minimalnie większy luz od TM. Szkoda tylko że szersze wycięcie do wsypywania kulek mają na samym końcu. W tm jest na całej długości, wsypujesz gdzie chcesz. No i badziewnie wyglądają, takie czarne, i w ogóle. Mimo to są bardzo dobrą alternatywą.
 15. Hej, odświeżę temat. Są na internecie filmy gdzie pokazane jest że magi WE pasują to TM. Wie ktoś morze jak wydajność i osiągi. Bo nie wiem czy nie ma jakiś spadków mocy czy coś. A w Polsce łatwiej o magi we niż tm.
×
×
 • Create New...