Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cn Rudy

Użytkownik
 • Content Count

  504
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

4,042 profile views
 1. Siema :) Szukam fajnego combata, i rzucił mi się w oczy taki wynalazek : http://allegro.pl/kolltex-bluza-taktyczna-combat-shirt-oliv-mts-m-i6810160429.html Ktoś miał z tym styczność? I do bardziej oblatanych : kit czy hit?
 2. Tzn że jak wleziesz w bagno to to jest ten 1% gdzie ładownica otwarta daje ciała ;)
 3. Dzienx za opinię, nad kwadratami myślałem chociaż jak wcześniej napisałem szukałem czegoś uniwersalnego, no ale wychodzi że coś kosztem czegoś ;)
 4. Dzięki za wszystkie sugestie, mam nad czym rozkminiać ;)
 5. A czy w "iraski " mimo gumowego ściągacza można włożyć na szybko magazynek bez zbednego pi... tak jak w np w speedach RR ? o ubiegłeś mnie ;)
 6. Witam Poszukuję porady na temat ładownic do AK. Szukam ale nie mogę znaleźć idealnego rozwiązania. Ładownica najlepiej by była uniwersalna i do lasu i do budynków. Zależy mi by nie była zbyt miękka, co by można było wygodnie wyjmować i chować magazynki z powrotem. Zastanawiam się nad tymi : 1. http://allegro.pl/ladownica-potrojna-ak-kangaroo-condor-oliv-i5711963274.html 2. http://www.frontowiec.com/index.php?p2997,ladownica-na-1-magazynek-ak-odkryta-oliwkowa-molle 3. http://miwo-military.pl/?p=8.1228.%27IRASEK%27-NA-3-X-2-MAGAZYNKI.B-49.MIWO-MILITARY Najbardziej jestem za Miwo, lecz
 7. Ja mam taką bez zabezpieczenia. Moim zdaniem do zielonej nie mają zastosowania, do czarnej dają radę. Używam magów do Ak, więc łatwo to zgubić.
 8. No właśnie, identyczne opisy, ceny a dwaj różni producenci. Dlatego zastanawiam się co ma jeden czego nie ma drugi ;)
 9. ok, np to : http://gunfire.pl/product-pol-1152206198-Kamizelka-taktyczna-typu-Jump-HLD.html
 10. Koledzy mieliście możliwość obmacać JPC od Ultimate Tactical? Wygląda i kosztuje jak GFC, więc może to jedno i to samo?
 11. Jakie baterie i ile sztuk wchodzi to latarki w TLFie CA ?
 12. Nie bój nic, MP5 z peqiem też dla mnie trąci shitem ;) a więc tylko i wyłącznie szukam TLFa. Dzięki za spore info :D
 13. Nie, no chodzi tylko o CQB i ma być koszer pod MP5. Do zielonej mam tak jak mówisz inna lepszą latarkę, nawet PEQ15 mogę na upartego podczepić ale MP5 z chwytem TLF to jest jednak to :D
×
×
 • Create New...