Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Papuaz

Użytkownik
 • Content Count

  207
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

2,684 profile views
 1. Ma ktoś może na zbyciu suwadło? Moje ma luzy na boki przez co cały czas molestuje jedna stronę gumki hop up (przy naciąganiu), a przy okazji nada mi się jeszcze do jednego eksperymentu.
 2. Oki, dzięki za odpowiedź ;) czym kleisz sorbo do głowicy ? Jakiś klej dwuskładnikowy czy zwykła kropelka ? I jaką twardość i grubość z własnego doświadczenia byś polecił ? P.S. Jest jakaś inna opcja kontaktu z Bart-em niż mailowo? Strasznie topornie to idzie :D
 3. Używał ktoś z Was nowego tłoka od Airsoftpro? Ciekawią mnie dodane do tłoka ciężarki, wiem że chodzi o wykorzystanie efektu "joule creep" w replice tylko nie do końca rozumiem, jak efektywnie wykorzystać te ciężarki - czy najcięższy dajemy do mocniejszych sprężyn czy na odwrót. Ktoś coś ?
 4. Jestem już po złożeniu całości, przestrzeleniu repliki. Ogólnie jestem zadowolony z efektów, nie ma problemu z podwójnym podawaniem, i innych tego typu historii. Trafił mi, się na prawdę równy i ładny egzemplarz komory (poza pierścieniem o którym pisałem wcześniej) wszystko działa jak powinno, jedyne zastrzeżenie mam do uszczelniania się dyszy (fabrycznej głowicy) z komorą a w zasadzie jego braku, replika strzela ale przy teście strzykawki powietrze radośnie ulatuje bokiem właśnie przez dyszę (prawdopodobnie jest za krótka - a na gumce zrobiony jest teflonfix). Moja konfiguracja: - luf
 5. Ja dzisiaj odebrałem swój egzemplarz komory, na pierwszy rzut oka wszystko wydaje, się OK. Co prawda musiałem zeskrobać farbę z pierścienia montowanego na lufie (baaaardzo ciasno wchodził do komory) ale to jedyna modyfikacja. Na testy strzeleckie muszę jeszcze poczekać.
 6. Cześć Pytanie z innej beczki, czy magazynki Koer pasują do A&K ?
 7. Chłopy, potrzebuję wymiary redukcji, ale tylko długość i średnicę bo muszę zrobić własną :)
 8. Pewnie ze względu na zwiększenie szybkości cyklu jest problem z podawaniem. Pomoże zamontowanie opóźniacza na zębatce tłokowej... albo po prostu wyślij replikę na gwarancję ;).
 9. Cześć Jest opcja "zduszenia" mancrafta do powiedzmy 360 fps?
 10. Papuaz

  G36 [JG]

  Cześć Ktoś z Was próbował zrobić jakiegoś sensownego Flat Hopa na oryginalnej komorze? A co myślicie o wszczepieniu komory z AUG przy wykorzystaniu adaptera magazynka ?
 11. WIEM jak wygląda komora zarówno airsoftpro jak i stockowa, jednak chodziło mi o adaptację INNEJ komory niż te dwie, chociażby od AEG-owego AK która dodatkowo jest przykręcana z dwóch stron przez co wydawała by się stabilniejsza. Wątków nie pomyliłem ;)
 12. Siema ! Pytanie z innej beczki, próbował ktoś z Was wsadzić do SWD inną komorę hop siup niżeli dedykowana do tego modelu? Jakąś AEG-ową ?
 13. Cześć Mam pytanie z innej beczki. Jak prawidłowo polutować mosfet Gate aby mieć auto i semi ? Chodzi dokładnie o NanoASR Dzięki !
 14. No trzeba przyznać, że po przesmarowaniu wszystko pracuje jak najbardziej w porządku. Pytanie jak to będzie wyglądało na dłuższą metę, bo szczelność jest wzorowa ;)
 15. Cześć Pytanie z innej beczki, czy ktoś z was również użytkuje zestaw cylindra do AUG firmy Lonex ? I czy wasz cylinder jest również matowy w środku, bez polerki ? ;) Pozdrawiam !
×
×
 • Create New...