Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MentoS

Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

812 profile views
 1. Czy ktoś montował komorę Prowina w CM040I, bo w mojej jest nie osiowo z dyszą.
 2. Czy ktoś próbował tej komory w AK od Cymy?
 3. Witam, szybkie pytanie gdyż jestem laserowym laikiem. Czy kopia AN/PEQ 15 o taka http://gunfire.pl/product-pol-1152199809-Replika-AN-PEQ-15-z-celownikiem-laserowym-czarna.html Czy laser/plamka/wiązka z tego oto ustrojstwa jest widzialny nocą ludzkim okiem i na jaką odległość? Nie interesuje mnie czy szkodzi na oczy na wątrobę i czy przecina papier toaletowy. Widzialność: noc/zasięg - ??? dzień/zasięg - ???
 4. MentoS

  RIS AK

  i wszystko jasne, dzięki.
 5. MentoS

  RIS AK

  Rozumiem że jesteś jej użytkownikiem ?
 6. MentoS

  RIS AK

  Szybkie pytanie do gawiedzi, ponieważ nie znalazłem pokrewnego wątku nie będę zakładał nowego. Która z tych szyn do Ak lepsza/stabilniejsza/etc... http://www.airsofthq.pl/pl/p/Pokrywa-komory-zamkowej-APS%2C-z-szyna-do-AK-czarna/415 http://www.airsofthq.pl/pl/p/-Szyna-Tactical-Scope-Mount-do-AK-czarna-/655
 7. Witam czy ktoś już nabył PJ4 CASV http://www.taiwangun.com/pj4-casv-black-p-j?from=listing&campaign-id=19 Jakieś opinie ?
 8. MentoS

  L85A1 [ARMY]

  Więc zazdroszczę bo jeszcze nie spotkałem eLki od G&G/army która by się nie zacinała na semi, nawet po wymianie przewodów, mośka lipo11,1/7,4 zawsze to samo.
 9. MentoS

  L85A1 [ARMY]

  Wstawienie czego kol wiek do eLi nie pomoże, Na semi tłok zawsze będzie się blokował w tylnym położeniu. Dla mniej obytych z tą repliką: jeśli zwolnienie sprężyny nie pomoże, należy zdjąć górną połówkę gb, tłok sam odskoczy i ponownie złożyć. Zabieg trwający kilka minut, ale kto ma na to czas w polu. Więc rada jest prosta NIE URZYWAĆ SEMI, tylko ful auto i nauczyć się pracy na spuście. Wstawianie mosfetów sretów i innych kabli NIE POMOŻE. I to mówię ja od 8 lat z eLą G&G A1, wersje A2 miałem okazję serwisować.
 10. MentoS

  L85A1 [ARMY]

  Reakcje na spust zawsze będziesz miał dobrą bo eLka strzela z napiętej sprężyny. Czyli po każdym strzale tłok zatrzymuje się w tylnym położeniu. Dlatego po strzelaniu trzeba zwolnić sprężynę. Moja eLa (G&G) rocznik 2007 bangla na: przewody głośnikowe 2,5mm2, mosfet i LiPo 11,1 1200 20c Redox. Jak dla mnie wypas. W dodatku fullauto, bo na singlu się zacina - wada konstrukcyjna GB.
 11. Zmieniło się i to dużo, przede wszystkim duża dostępność części zamiennych w normalnych cenach. Tłok/zębatki dostępne na gunfier dosłownie za grosze.
 12. Zrób to sam, zdejm górna część gb, tę z tłokiem i sprężyną. Rozkręć przesmaruj i złóż ponownie. I to cały przegląd.
 13. Czy ktoś próbował zamontować zębatki od SR25. Z tego co wiem tłok jest kompatybilny, więc i zębatki powinny.
×
×
 • Create New...