Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dante666

Użytkownik
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

 1. Wolałbym gumkę systemy. Miałem i sprawdzała się wyśmienicie.
 2. Pistolety * SIG-Sauer P226 i P226SO * Beretta M9 (przejęty ze zbrojowni fregat podarowanych Marynarce Wojennej przez Amerykanów) Pistolety maszynowe * MP5A3 i MP5N * PM-84P Glauberyt (całkowicie zastąpiony pistoletem maszynowym MP5N) Karabiny automatyczne * H&K G36KV kaliber 5.56 mm NATO w wersji z dłuższą lufą i szyną montażową KSK-Rail, celownikiem kolimatorowym Aimpoint CompM3 * AKMS nabój 7.62x39 mm * M14 7,62 mm NATO (przejęty ze zbrojowni fregat podarowanych Marynarce Wojennej przez Amerykanów) Karabiny maszynowe * 5,56 m
 3. Jakie wymagania powinna spełniać tarcza, by można było jej używać do rozgrywek ASG? Wymiary, materiały?
 4. Mam do Was pytanie czy komora G&P jest dobra ? Albo zaproponujcie jakąś inną. Przepraszam nie zauważyłem postu wyżej.
 5. Jak Ci kolego nie leżą w łapie to spróbuj TAR21, zmienisz zdanie. Nie jest mnie stać, ale z wielką chęcią kupiłbym to cudo :)
 6. Sporo znajomych ma kałaszki CYMY i są z nich zadowoleni a o bojcach nie słyszałem za dużo dobrych opinii i tak jakoś mi się utarło, a napisałem o tym mosfecie, że to dla mnie nie problem w żadnej broni.
 7. Mam dojscie do tanich i dobrych mosfetow i od razu po zakupie wstawiam taki mosfet z hamulcem i jest fajnie.
 8. Tak jak napisałem, skłaniam się ku nowej cymie, a styki i kable to nie problem bo i tak będzie tam MOSFET i kabelki.
 9. Który lepszy? Osobiście skłaniam się ku nowej cymie (040), ale chciałbym poznać opinie. Na drewnie mi nie zależy, bo wystrugam sobie sam, jak będę miał taką potrzebę.
 10. Ja nosiłem Aimpointa na ukośnym, to nie musiałem policzka do kolby przystawiać :)
 11. Ogólnie fajna sprawa, ładnie się prezentuje, ale ja jestem stanowczym przeciwnikiem RISów na M14 (oprócz tej na zamku) więc moje zdanie na ten temat zostanie przemilczane :)
 12. Poręczniejsza, ok, ale nie bardziej lansiarska :D Tak jak napisałem, broń ma spełniać twoje oczekiwania, a mi w sumie nic do tego :) LL albo KM, Taniej Koby bym w życiu nie kupił, nie widziałem jeszcze chyba dobrej recenzji o tych rurach.
 13. Dexter, na tym polu to nie znajdziemy chyba porozumienia. Dla mnie klamka jest tylko do budynków i ewentualnie gdy ktoś podejdzie na 15m. Mam M14 320fps i nie potrzebuję narazie więcej, a jak wypadnę za drzwi i przeciwnik stoi 2m to nawet jak wypalę w niego, to wiem, że mu krzywdy nie zrobię, a z Twoją HiCapą bym miał inne odczucie. Rób co uważasz, takie jest moje zdanie.
 14. Lepsze skupienie? Kup gazrurkę metrową, wyściel czymś i preckę DF 750mm. Po co nam karabiny? Każdy niech kupi hi capę i zrobi snajpę. Kolego, może mam mylne pojęcie, ale klamka jest na krótkie dystanse i ma być niezawodna i tania w eksploatacji. Jak się mylę to mnie poprawcie.
 15. Polecam FAMASa, przy odrobinie wprawy można nie tracąc na celności uzyskać niezły rof porównywalny do tańszych elektryków. Poza tym lepiej się prezentuje niż shotgun i jest lekki powiew świeżości, bo shota można w kiosku kupić, a famasa nawet elektryka się niezwykle rzadko widzi.
×
×
 • Create New...