Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

konrad_es

Użytkownik
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam po długiej przerwie. Według mnie kolba jest: -po pierwsze, bo gramy replikami broni, które mają kolby, -po drugie, kolba to przeciwwaga dla długiej lufy w replice snajperskiej, -po trzecie, przykładając kolbę do ramienia łatwiej jest celować i replika jest stabilniejsza, -po czwarte, gdzieś do cholery trzeba schować baterię ;-) cziman, mam nadzieję, że takich odpowiedzi się spodziewałeś ;) Po piąte, co to za temat?
 2. Post #11 tego topicu. Od razu mówię, że się nie czepiam ;-)
 3. No widzisz thor_ a mówiłeś, że zegarek to delikatna rzecz ;-) A tu proszę, wredny dziad się trafił i nie chciał współpracować. Jak mniemam G-Shock?
 4. brax25, W racjach żywnościowych ogromną rolę odgrywają walory energetyczne, zupka chińska "zapycha" dając uczucie sytości, ale energii praktycznie zero, więc nawet syty możesz stracić siły, co w dalszym przebiegu może prowadzić do utraty przytomności. Poczytaj sobie o produktach liofilizowanych Racji żywnościowych nie bierze się na sobotnie 2 godzinne strzelanie, tylko na kilkunastogodzinne imprezy lub milsimy. W takich imprezach biorą udział ludzie, którym mamusia już nie robi kanapek. Swoją drogą, widziałeś jak wygląda kanapka z pomidorem po kilku godzinach?
 5. Kwestia tego, czy wiedza zostanie przyswojona?
 6. A HU wyregulowałeś na 0,29 czy został na 0,25? P.S. Może replika jest w szoku, że przyszło jej strzelać takimi cudami ;-)
 7. OMG. Widzę, że Masz OGROMNE doświadczenie w produkcji broni. Według kogo dokładnie?
 8. Czyli naostrzyłeś już ołówek ;-) Pozostań przy projekcie bo po wykonaniu tego "dzieła" Ty możesz już nie mieć ani rąk, ani nóg. tyle
 9. Teraz będzie bez podawania nabojów ale trzeba będzie napinać. Ciekawe do czego ploter podłączasz?
 10. Nie męcz się już z rysunkami bo to co teraz opisałeś to "prawie" standardowy mechanizm.
 11. Jakie kulki? Producent, waga? Nie ma takiej opcji, bo to jest technicznie niemożliwe ;-)
 12. Niestety ten link już nie działa, więc jeśli ktoś z Was zapobiegawczo ściągnął go na dysk to proszę o przesłanie lub link Z góry dzięki.
 13. Germ, masz już jakiś schemat? Po tych opisach za cholerę nie mogę wyobrazić sobie tej konstrukcji. Chociaż w Paincie zrób, nie musi być CAD ;-)
 14. To ja polecę HK Mk23 SOCOM od TM oczywiście sprężynka. http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...products_id=666 Mam i polecam.
×
×
 • Create New...