Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

squax

Użytkownik
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam! Do organizatorów: Czy istnieje jeszcze szansa dopisania się na udział w strzelance po stronie Somalii? Dopiero mi internet podłączyli w akademiku a z chęcią bym poznał krakowskich maniaków :) Mógłbym jutro, bądź po jutrze podjechać na centralną żeby zapłacić. Pozdrawiam zDolnyślązak Squax
 2. No to może i ja dodam coś od siebie... Organizacja zlotu jak i terenu obozu udała się wręcz perfekcyjnie Delcie. Chociaż moim zdaniem gdyby maniaków podzielono na 3 drużyny a scenariusz opierałby się na taktyce (jak w pierwszym scenariuszu w sobote- podchodzenie, namierzanie lokacji przeciwnika, itp.) to napewno byłby lepszy i ciekawszy. Jednak jak na każdej "strzelance" zdarzali się terminatorzy i "szpiedzy". Także się trochę zawiodłem że pojazdy nie były używane :/- no ale myślę że za rok DELTA dopracuje całą imprezę do najdrobniejszych szczegółów :mrgreen: . Co do Srebnej Strzały t
 3. Ja miałem tylko Glocki gazowe w łapkach, wiec innych pistoletów nie potrafie za bardzo składać woody maciek :? . Ale najprawdopodobniej sprawdź czy dobrze zamocowałeś sprężynę tłoka (czy nie jest blokowana itp.) i prowadnicę zamka- może pomorze. Pozdrawiam.
 4. A wyciągnąłeś magazynek przed założeniem zamka??
 5. I znowu jestem w pełni zadowolony z obsługi. Zamówiłem 2x Goldfire 3000 sztuk 0,2 g w Wielki Piątek i już (pomimo świąt) we wtore miałem paczke. Dodatkowo dostałem gratis 500 sztuk kulek Excel 0,2 g :D- może to dlatego że poprosiłem w komentarzu o dopisanie mnie do programu Karty Stałego Klienta... :lol:
 6. Aż tak dokładnie to nie rozkręcałem benelki- nawet myślałem że ma jeden wielki tłok, bo nie miałem instrukcji żeby to sprawdzić. Sądzę, że GustaV może ci poda te parametry- w końcu to on mi napisał instrukcję rozebrania. Pozdrawiam.
 7. Źle mnie zrozumiałeś bo mi dobrze działa rodzielacz- 3 kulki są ładowane po jednej sztuce do każdej lufy, ale ja chcę tak zablokować rodzielacz/ podajnik aby zamiast tych 3 kulek benelka ładowała tylko 1 kulke do 1 lufy- tak aby strzelała tylko 1 kulką zamiast 3. Czy to jest możliwe???
 8. Wielkie dzięki GustaV za prostą i dokładną instrukcję- już naprawiłem usterkę. A swoją drogą, ostatnio zastanawiałem się jak można jeszcze zwiększyć moc Benelki na stockowych częściach w taki sposób, aby jakoś zablokować mechanizm rozdzielania i podawania kulek do 3 luf tak aby 1 kulka wchodziła do tylko 1 lufy i w efekcie Benelka strzelała jedną kulką z jednej lufy- napewno zwiększy to siłę (myślę że nawet 3 krotnie) ale czy jest to możliwie do zrobienia???
 9. Czy ktoś mógłby mi napisać (a najlepiej zobrazować) jak sie rozkłada Benelli M3 Tokyo Marui (zacięła mi się kulka i nie mogę zwolnić czółenka)???
 10. Czy ktoś mógłby mi napisać (a najlepiej zobrazować) jak sie rozkłada Benelli M3 Tokyo Marui (zacięła mi się kulka i nie mogę zwolnić czółenka)???
 11. Najlepiej podajcie link do mapki na której będzie zaznaczona droga z Żagania do Tomaszowa. A co do terminu to nie mógłby to być pierwszy weekend czerwca?? Bo maj to głównie czas zaliczeń i matur. Pozdrawiam
 12. squax

  Steyr AUG

  SAS używa AUG-ów, a co do mojego stwierdzenia to na końcu zabrakło uśmieszka ( :D ) i źle mnie zrozumiałeś- sorry za kłopot
 13. squax

  Steyr AUG

  Moim zdaniem na drugiej fotce jest chyba brytol w pustynnym DPM-ie, który pokazuje AUG-a australijczkowi
 14. czy bateria 10.8 v nie będzie za "duża" dla spręzyny 130 PDI i stockowego silnika Marui??
 15. a czy obrońcy Falklandów (FIDF) używają Patternów 83??
×
×
 • Create New...