Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mariusz

Użytkownik
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

 1. Wchodzi głowica GB wer. II. Tylko mi .. tłok nie pasował do zębatek Modify :(. Zabrakło mi cierpliwośći i wsadziłem zwykły tłok Guardera i zestaw główic i cylinder Systemy i wreszcie pasuje.
 2. Jak przymierzam to bolce pasują do otworów, ale złożyć do kupy się nie da :wink:
 3. Czy ktoś próbowałwszadzić do AK Boyi zestaw bore-up? Umnie zestaw Guardera nie wchodzi i nie do końca jestem pewien w którym miejscu ma za ciasno. Generalnie od strony głowicy cylindak GB sie nie domyka :cry:
 4. Craft ma bardzo dobrą opinię. Używam od kilku sezonów i nie mam nic do zarzucenia. Chodzi o linię Pro-Zero. Koszulki są super. Z polskich firm polecam Expedus. Szyją z merylu, zwykle ze srebrem więc koszulki nie śmierdzą. Ja używam m.in. półgolfu Expedusa - na strzelankach, zimą w Tatrach i na nartkach trochę wyżej niż Tatry i jestem bardziej niż zadowolony. Z koszulkami jest prosto, bo duży wybór - fakt że nie warto oszczędzać i kupować byle czego. Gorzj z kalesonami -trzeba oglądać i przymierzać. Warto kupować cienkie ale z dobrego materiału i tak żeby krój naprawdę pasował. Tu trzeba się
 5. O ile dobrze pamiętam na którymś z forów poświęconych fortyfikacjom była informacja o takiej właśnie stacji + zdjęcia. Prawdopodobnie jedna ze stacji BARS zlokalizowana była w Kęszycy (MRU). Obiekt przejęło Wojsko Polskie, nie wiem czy nadal jest przez nich użytkowany.
 6. mariusz

  G&G AK 47

  Istniały wersje AKM (o ile dobrze pamiętam) z tłumikiem płomienia od SWD i szyną pod optykę - była to wersja przystosowana do celowników noktowiizyjnych - stąd tłumik płomienia.
 7. O ile pamiętam na forum Militaryphotos był wątek o Sferze. Poszukaj wątku na wmasg było gdzieś odesłanie (a może na warriorze?). Stary jestem i słabo pamiętam.
 8. http://www.warrior.pl/forum/viewtopic.php?t=4491 Szynę montuje się ją 2 śrubami do spodu body. Cyma jest zbudowana podobnie jak TM więc powinno pasować. Jeżeli masz 2 śrubki na dole między łożem a gniazdem magazynka to powinno być O.K. Pozdrawiam
 9. Jeżeli szukasz szyny JUST, to ja mam do sprzedania :D
 10. Korpus G&P tp prawdopodobnie znal - na stal to mi raczej nie wygląda :wink:
 11. Było już - poszukaj. ja zmieniłem w AK, ale widzę, że uszczelka zużywa się szybko, więc nie jestem pewien czy warto wymieniać.
 12. Magazynek na tej fotce wskazuje raczej na amunicję 7,62 mm 8O
 13. Już od dawna byłem pewien że repliki to nie są repliki :D
 14. Magazynki w Ak-74 miały taki właśnie obleśny kolor. SLR wygląda na replikę pierwszych wersji AK-74. Chwyt pistoletowy powinien być plastikowy w tej replice - i taki jest. Drewniane łoże ma IMO trochę zbyt "kanciaste" występy po bokach - ja bym to trochę zaokrąglił, ale to jest do sprawdzenia na zdjęciach oryginałów. Jeżeli komuś nie podoba się kolor lub faktura derwna to voila - papier ścierny i bejca w ręce - można to zmienić. Ciekaw jestem jak będzie z osiągami i niezawodnością - ale to czas pokaże.
×
×
 • Create New...