Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kirdanek

Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

 1. Ktoś się orientuje, jaka ładownica na atrapy pocisków pasuje do kolby SWD? Szukam czegoś w tym stylu, tylko w kolorze oliwkowym.
 2. Kirdanek

  Snajperskie Kulki

  Też mogę potwierdzić, bo Guardery to jedyne kulki, jakie łyka mój SWD od RS-a. Pozostałe testowane kulki nawet nie chcą wychodzić z magazynków...
 3. Kirdanek

  Snajperskie Kulki

  Dwa tygodnie temu miałem okazję przetestować dokładnie te kulki, jednak wszystkie trzy moje magazynki do SWD od Real Sworda miały problemy z podawaniem tych kulek. Podobnie było z Rocketsami 0.43. W ogóle mój SWD toleruje tylko Guardery, tak 0.40, jak i 0.43.
 4. Szukam kabury do repliki M1911 M.E.U (SOC) Tokyo Marui. [tej konkretnie: http://shop.ehobbyasia.com/tokyo-marui-m-e-u-airsoft-gbb-pistol-m1911-1.html] Z wymiarów najbardziej pasuje mi kabura do polskiego MAG-95. Może mi to potwierdzić ktoś, kto ma ten sprzęt? Dzięki z góry za info!
 5. Nabyłem niedawno drogą kupna SWD w Gunfire. Dragunow dotarł był do mnie dziś przed południem. Z zaskoczeniem stwierdziłem, że nie ma części zapasowych, o których tutaj pisano wcześniej. I pojawia się pytanie: czy w Gunfire coś zakombinowali, czy Real Sword przestał dodawać "zapasy". Ktoś z Was się orientuje w tym temacie?
×
×
 • Create New...