Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jodi

Użytkownik
 • Content Count

  126
 • Joined

 • Last visited

 1. Jodi

  Azteko.pl

  Pełna profeska. Na miejscu rodzinna atmosfera, zamówienia przez stronę do odbioru w sklepie ekspresowo. Serwis bajka. "Elastyczne godziny otwarcia". Inteligenty system kolejkowania :icon_biggrin: . Trzeba uważać bo tam się wraca, i wraca i wraca... ;)
 2. Ja w swojej spr'ce (wgcc) też słyszę taki dźwięk i uważam to za rzecz normalną. Jeżeli masz dobrze zrobiony shimming i ustawiony silnik to nie masz się czym martwić ;)
 3. Dokładnie, po przerobieniu układu na mniejszy, bez płytki drukowanej i wymianie całego okablowania (podejrzewałem przebicie) dostałem taki sam wynik. Jednym słowem wszystko w porządku? To wina zużycia baterii pewnie. Prąd zmierzony na konektorach silnika z tego co pamiętam wynosi ~17A.
 4. Tak samo pękł mi wzmocniony tłok systemy - m130, mróz, 9,6 , przebieg ponad 20k. Teraz prometheus z metalowymi zębami. Zobaczymy ile potrzyma 8)
 5. Spokojnie będzie pasować wszystko.
 6. Nie można edytować posta? Po zmierzeniu na stykach silinika po naciśnięciu spustu dostaję wartość napięcia 10,66 V. Czy mam zmierzyć jeszcze w jakiś inny sposób, bo nie ogarniam tego?
 7. Elektrody miernika wsadzam we wtyk od baterii i naciskam spust.
 8. Po instalacji mosfeta znacznie szybciej rozładowuje mi się bateria mimo wyraźnego wzrostu ROF'a. Opór mam taki jak na obrazku, mierzony przy wciśniętym spuście oczywiście 8-) Czy taka wartość sugeruje gdzieś jakieś przebicie czy cuś?
 9. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem na nakładka na prowadnicy sprężyny jest tokarz. Ze steel bushinigiem polecam zabawę z klejem czy inną poksyliną. Mi tak samo pękł ten kołnierz opierający się o zamek i wyłamał "ząbki" steel bushinga. Niestety jakość metalu, z którego jest wykonana replika pozostawia wiele do życzenia.
 10. Byłbym również wdzięczny za taką informację. Mój imbusik w chwycie też już jest okrągły. :/
 11. Dobry kontakt, szybka wysyłka. Mogę polecić każdemu.
 12. Jak moja pamięć sięga jeszcze rok temu kiedy biegałem z G 18c, propan ledwo starczał na 1,5 maga przy temp ok 5-10 stopni Celsjusza.
 13. Jodi

  Rangershop.pl

  Dobry kontakt, ale paczki dochodzą po 3 tygodniach od zamówienia :?
 14. Bardzo zgrabnie zrobiona stronka no i wyjebana nazwa squadu :D
 15. Artykuł o niebo lepszy niż ten z logo. Bardzo ładna robota.
×
×
 • Create New...