Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HellCat

Użytkownik
 • Content Count

  268
 • Joined

 • Last visited

 1. Tzw. plaster miodu całkiem nieźle się sprawdza.
 2. Wymieniając części pojedynczo nie zauważysz znacznej poprawy skupienia i zasięgu. Poczekaj jeszcze trochę i zmień hurtem - rezultat sprawi Ci większą frajdę ;-)
 3. ...albo chociaż paru ludzi, którzy wytłumaczą Twojemu koledze, że nieładnie jest oszukiwać. (podpowiedź - wyposaż się w butelkę Komandosa i szukaj pod monopolowym) :-F (<- żart)
 4. Eee... Może mi się coś pomyliło, ale trafiłeś chyba na forum airsoftowe... ;-) Nie znam się kompletnie na wspinaczce, ale umiem obsługiwać google (Ty też powinieneś się nauczyć, bardzo się przydają w życiu)... O ile kamizelki, hełmy itp. występują w airsofcie dość powszechnie, o tyle wspinaczka... Cóż... Popytaj tutaj: klik
 5. HellCat

  Kulki Verdict

  Zastanawiam się tylko po cholerę komu barwiące kulki do airsfotu. Każdy normalny gracz przyznaje się do trafienia, a tarczę to te nasze repliki dają radę przebić... Więc po co bawić się w malarza? Nie wiem, z kim się strzelacie, mnie w każdym razie tylko raz zdarzyło się mieć do czynienia z terminatorem, który dopiero po wygarnięciu z niewielkiej odległości niechętnie szedł na respawn. A brudzić sobie magazynki, komorę, lufę i ręce (które zazwyczaj są wilgotne), a na dodatek przepłacać TYLKO po to, by jakieś nooby nie psuły zabawy... Cóż, moim zdaniem gra nie jest warta świeczki.
 6. Poszukaj, zrozumiesz. Masz różne typy cylindrów. Aha, mamy tu opcję
 7. HellCat

  M14 TM

  W GG jest ten problem, że tylko magazynki G&G do nich pasują - a koszt jednego to ok. 110 PLN. Co jeszcze - Muszkę baaaardzo łatwo w niej zgubić, a górna osłona lufy jest zrobiona z błyszczącego plastiku mizernej jakości. Szczerbinka ma tendencję "pływać" przy nieco mniej prostych nastawach. Ja bym brał TM-kę...
 8. Rozbierz GB, sprawdź zębatki i zęby.
 9. Tigo-matem powinno się dać radę to zrobić. Rozejrzyj się po okolicy, zazwyczaj w lepszych warsztatach samochodowych mają - tam gdzie naprawiają głowice itp. Za dwa browary powinni zrobić ;-)
 10. Nie za bardzo rozumiem Twoją wypowiedź. Chodzi Ci o coś, co potniesz na paski? Bo jeśli nie - poczytaj troszkę forum. Na bazę najlepiej nadają się wszelkiej maści kombinezony... Wałkowane to było już kilka razy.
 11. A z czego to jest? ZnAl czy normalna stal? Tigo- , ew. Migo-mat i powinno dać się zrobić.
 12. W najgorszym razie padł silnik, skoro nie reaguje. Styki sprawdzałeś?
 13. ... i mam nadzieję że również będę miał farta. Na gazówkach za bardzo się nie znam ;-)
 14. Patrzcie państwo, to się nazywa pech... Dobrze że zdążyłem :twisted:
 15. Są dostępne - zamówiłem sobie jeden egzemplarz. Mam nadzieję że tym razem nie będzie "felerna partia" ;-)
×
×
 • Create New...