Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

crazykiti

Użytkownik
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

 1. To ja się, może podepnę. Gra ktoś jeszcze w tą gierkę? Jeśli tak, to piszcie, mój nick w grze Growlith. Szukam jakiejś fajnej ekipy do wspólnego szturmu na aliantów i ruskich (gram Niemcami) :)
 2. Witam serdecznie, od jakiegoś czasu na Steamie pojawiła się nowa gra bazująca na mechanice Men of War, a mianowicie Call to Arms. Jest na razie do kupienia we wczesnym dostępie, jednakże mam pytanko, czy ktoś ją posiada i ma ewentualnie ochotę wspólnie trochę pograć? Pozdrawiam.
 3. Witam wszystkich, jak w temacie. Czy są jeszcze osoby, które pogrywają jeszcze w tę grę? Postanowiłem odświeżyć sobie troszkę klasyka i jestem ciekaw, czy znaleźliby się chętni do wspólnej zabawy. Pozdrawiam.
 4. Witam, na Steamie niedawno RO2 z dodatkiem wyszły za darmo w promocji, więc ściągnąłem i tu moje pytanko. Czy jest jakaś większa ekipa, która gra w tą grę, czy raczej trzeba pojedynczych przedstawicieli naszej narodowości na serwerach szukać? :)
 5. Dzięki wielkie Panowie za odpowiedź.
 6. Witam serdecznie, mam mały problem ostatnio do mojej kolekcji wpadła taka oto odznaka: http://www.google.pl/imgres?q=odznaka+wojsk+ladowych&num=10&hl=pl&tbm=isch&tbnid=h6GIidELsgxtLM:&imgrefurl=http://galeria-marcinw.blogspot.com/2012/03/odznaka-wojsk-ladowych.html&docid=jRboC6mD7W4g8M&imgurl=http://3.bp.blogspot.com/-QUYO4Jmyeec/T1uT_sbmi4I/AAAAAAAAWdk/xMxFCjSH7bA/s400/Odznaka%252BWojsk%252BL%252525C4%25252585dowych.jpg&w=282&h=210&ei=D4P9T8fdAcel4gTks9T7Bg&zoom=1&iact=rc&dur=341&sig=108113801025798128312&page=1&tbnh=117&tbn
 7. Wybaczcie, że długo nie odpisywałem, ale nie miałem za dobrego dojścia do neta. Już odpowiadam na pytania. Wydział Zarządzania, pod kierownictwem Pana Podpułkownika Nowackiego. Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych
 8. Odwiedziłem to zapomniane przez wielu miejsce i to nie jeden raz, jednak w żadnej nie znalazłem tych numerów (byłem w dwóch). Co do wydawnictwa, to pisałem już nie jednego meila, jednak nie raczyli nawet odpowiedzieć.
 9. Witam wszystkich, nie wiem, czy piszę w dobrym dziale, ale po przejrzeniu kilku tematów zdecydowałem, że właśnie tu zamieszczę swoją prośbę do airsoftowej braci. Aktualnie jestem na drugim roku studiów i przygotowuję się do pisania pracy licencjackiej na temat "Badania i rozwój w dziedzinie uzbrojenia - Modułowy System Broni Strzeleckiej kalibru 5,56 mm". Zebrałem już prawię całą niezbędną do pisania pracy literaturę, jednak mam problem ze zdobyciem dwóch niezbędnych mi artykułów, które pozwolą mi dokończyć I rozdział. Są to: "Polskie bezkolbowce" w miesięczniku Broń i Amunicja 02/2006
 10. Witam, poszukuję strategii (poza serią TW), gdzie mamy do dyspozycji swoje własne państewko, które rozwijamy i ruszamy na podbój świata. Najlepiej gdyby to były gry, których akcja toczy się w czasie II WŚ, oraz by były przystępne w miarę dla mało wprawnego gracza. Oczywiście jeśli trafi się inny okres historyczny to nie ma problemu. Zależy mi jednak na tym by rozgrywka była "globalna". Z góry wielkie dzięki.
 11. Wpisywałem w wyszukiwarce i nie wyskoczył mi ten temat. Ale dzięki.
 12. Witam serdecznie, nie wiem, czy piszę w dobrym dziale, ani czy też taki temat już był (nie znalazłem go), ale chciałem się dowiedzieć czegoś na temat stylizacji repliki kbk AK na knk BERYL. Jeśli można, to mam kilka pytań: 1. Która wersja kbk AK lepiej nadaje się jako podstawa dla BERYLA 47, czy 74? 2. Gdzie oprócz allegro mogę jeszcze szukać części? 3. Jak je montować (wasze propozycje i opinie na ten temat)? 4. Czy są potrzebne jakieś konkretne przeróbki oryginalnych części od BERYLA, czy tylko samej repliki? 5. Która replika najlepiej nadaje się do przeróbki (chodzi o repliki CYMY
 13. Powiem tak, na elektryce za bardzo się nie znam. Naładowałem baterię zwykłą chińską ładowarką i działa, a mikropocesorówką nie daje rady.
 14. Wcześniej wszystko było ok, ale teraz coś się zmieniło nagle.
×
×
 • Create New...