Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Winston

Użytkownik
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

 1. Ok, dziękuję za sugestię. Prosiłbym jeszcze o dalsze propozycje (najlepiej sprawdzone).
 2. Witam, Jestem (szczęśliwym ?) posiadaczem repliki MP5 G&G (TGM A4 RTB) http://gunfire.pl/pr...TGM-A4-RTB.html . Mam jednak problem z dobraniem magazynka mid-cap do niej. Stockowy hi-cap pasuje bardzo ciasno. Próbowałem mid-cap'a z Classic Army - jest jeszcze gorzej. Proszę zatem o informacje, czy można dobrać jakieś mid-cap'y do tej MP5--tki.
 3. Również jestem od niedawna posiadaczem m4 z G&P z niedopasowanym body i koszmarną rączka przeładowania. Wersja „challenge kit” powstała chyba po to, żeby G&P pozbyło się felernych korpusów do ich replik. :blink: Czy Możecie polecić jakieś korpusy do M4 G&P, które byłyby spasowane, czy King Arms jest ok. ?
 4. Przymierzam się do zakupu (u MadOnionów) repliki L85A2 z ICS’a, z tuningiem 490-510 fps’ów. W związku z tym, mam gorącą prośbę o informacje, jak przedstawia się kwestia niezawodności elki z ICS’a (po tuningu u MadOnionów). Alternatywnie rozważam zakup M15A4 Classic Army (nowa wersja), też po tuningu. Co w Waszej ocenie byłoby lepszą inwestycją ?
 5. To super ! Czekam z niecierpliwością na tutorialik. :uśmiech:
 6. Podobno front Magpula pasuje do "real delatringów" ?
 7. Witam, Czy montował ktoś w M4 ICS'a przedni chwyt MAGPUL MOE http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=3195 ? Czy konieczne są jakieś "zabiegi" przy montażu ?
 8. Winston

  LR 300 [A&K]

  OK. Raz jeszcze dziękuję za pomoc.
 9. Winston

  LR 300 [A&K]

  Dziękuję za odpowiedzi. Z komorą hop up King Arms'a jest ten problem, że nie można jej nigdzie dostać. A czy komora hu Systemy nie będzie dobra ?
 10. Winston

  LR 300 [A&K]

  Zastanawiam się nad wymianą następujących części w moim pj 300: - komory hop-up na Systemę (M4/M16/M15), - lufy precyzyjnej Systemy (tylko nie wiem, czy 394 mm, czy może 509 albo nawet 534 mm ?), - może jeszcze sprężyna Guardera 130 (czy gearbox to wytrzyma ?). Prosiłbym o Wasze opinie, zwłaszcza w odniesieniu do długości „precki” (czy warto dawać dłuższą niż 394 mm ?). Zależy mi na celności i zasięgu.
 11. Winston

  LR 300 [A&K]

  Również jestem (chyba mogę powiedzieć szczęśliwym - z racji ceny zakupu i jakości repliki) posiadaczem lr 300. Kupiłem w promocji w Taiwangunie. Kupując od razu poprosiłem od wymianę gumki na Systemę. Mam jeszcze w planach parę drobnych modyfikacji. Z zaślepką nie mam problemów, jest na miejscu. Z "wciśnij kropkami" też spokój. Co do kolby, to Panowie, nie ma co przesadzać, to chyba taka konstrukcja po prostu. A tak przy okazji, na czym zawieszacie lr'a ? Zawieszenie dwu-, czy trzypunktowe ? I jakie ewentualnie zawieszanie trzypunktowe polecacie ? P.S. To moja pierwsza replika.
×
×
 • Create New...