Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Majkiman

Użytkownik
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

 1. Porównujesz elektryczną zabawkę do repliki II klasy, nie wiem czy jest sens wymieniać różnicę. Przede wszystkim cm 0023 ma bebechy które może ci pójdą za pierwszym, może za 10, a może za 100 razem, jakość materiału też z pewnością dużo gorsza niż w cm 0027.
 2. Witam. Czy ktoś kupował buty Jungle od tego sprzedawcy? http://allegro.pl/us...2580727518.html Twierdzi on, że są kontraktowe, ale nie podaje żadnych firm, nie pokusił się nawet o porządne zdjęcie. Jeżeli ktoś na forum kupował konkretnie te to bardzo byłbym wdzięczny za potwierdzenie czy oby na pewno są oryginalne :icon_smile:.
 3. A blaszki które trzymają ten bezpiecznik się lekko nie przypalają przy dłuższym użytkowaniu? W moim Augu już od ponad roku nie ma bezpiecznika i te blaszki są lekko przypalone. Teraz nie wiem czy to przez jego brak czy i tak by się przypaliły, nawet z bezpiecznikiem.
 4. Dzięki, wchodzi lepiej ;) Chociaż u mnie też kliknięcia przy wkładaniu nie ma.
 5. Sorry za odkop. Myślę nad kupnem, jak wygląda sprawa rozłożenia repliki skoro zamek jest stały?
 6. Bender, mógłbyś wrzucić jeszcze raz to zdjęcie? Opiłowałem swój magazynek chyba z każdej strony i dalej dobrze nie wchodzi.
 7. Pytam tylko bo pamiętam, że na ogół jej się nie poleca, ale nie wiem czy to kwestia sprężyny jaka siedzi w GB, czy gumka po prostu kiepska. Sugerowałem się tym co pisze u krakmanów na stronie tzn. że ta czarna nadaje się do sprężyny M130 i powyżej.
 8. Skoro już mowa o tej gumce, to rozumiem, że przy wymianie sprężyny na mocniejszą mam brać czarną?
 9. Jak mid dboys pasuje, to low zapewne też.
 10. Zacinanie się sprężyny w midach (przy używaniu gorszych kulek) ma miejsce nawet w nowych magazynkach, czy dopiero po lekkim zużyciu? Strzelałem kilka razy kulkami GF i nie było żadnego problemu.
 11. Mam mida z Dboys, ciężko wchodzi, ale nie mam problemu z podawaniem kulek.
 12. Jestem od niedawna posiadaczem tejże giety. W recenzji na stronie jest napisane, że dystanser jest kiepskiej jakości i należałoby go wymienić. Czy jest ktoś kto wymieniał tylko dystanser + ew. gumkę hop-up? Jeśli tak to czy faktycznie jest widoczna duża różnica w celności przed i po wymianie?
 13. Wielkie dzięki za pomoc. Wszystko już jest ok i normalnie działa automat :)
 14. W tym miejscu już nie chce odskakiwać: Sry, nie wiem czemu mi imageshack odwrócił te dwa zdjęcia. GB chodzi normalnie, poza tym, że nie działa automat co już powiedziałem.
×
×
 • Create New...