Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Przemo02

Użytkownik
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

 1. Przemo02

  Granat

  dobra dzięki serdeczne . Zamówiłem Limitowaną edycję ( wydawał mi się na tyle mały że wejdzie w GP-30 i nie będzie wystawał )
 2. Przemo02

  Granat

  wszystkie będą pasować ??
 3. Przemo02

  Granat

  może ktoś ma replikę granatnika GP na AK74, i zna jakieś dobre granaty ??
 4. Przemo02

  Granat

  Witam koledzy, mam mały problem z doborem granatu, konkretnie do granatnika GP-30 od CA . Jaki polecacie granat do tej repliki granatnika ?? ( chciałbym aby miał konkretny zasięg, i do tego przy wystrzale dawał odpowiedni efekt, nie musi mieścić ponad 100 kulek ) Z góry dziękuję za odpowiedź
 5. Mój brat jest nurkiem, i z tego co mi mówił, to plują do googli żeby nie parowały . Może to jakiś sposób ? ( ale to tylko propozycja, i zaznaczam że trzeba rozetrzeć ślinę po całym okularku ) . A co do pasty do mebli to nie próbowałem na korekcyjnych ( bo fizycznie ich nie mam )
 6. Czy ktoś miał do czynienia z tym pojemnikiem ostatnim czasem ?? Może już się poprawiła jakość wykonania tego cuda . Pytam się ponieważ też zastanawiam się nad zakupem tego pojemnika na green gas ;)
 7. Osobiście sklepu nie polecam i "snajpy" też nie . Jak twierdzisz że z elektrykami jest dużo roboty to się mylisz, mam kumpla który kupił CM028 ( Full Stock ), mija ponad rok a ona dalej strzela tak jak strzelała na początku . Dopłacasz paręnaście złotych i masz naprawdę dobrego AEG-a ( z metalowym gearboxem ). A jak nie to,to może jakaś klamkę gazową z tego przedziału cenowego ??
 8. Wydaje mi się iż faktycznie mogłeś kable źle podłączyć , bo AR nie blokuje się gdy silnik kręci w dobrą stronę . Jak zamieniłeś bieguny , to napewno silnik zamiast kręcić w prawo kręci w lewo i AR blokuje zębatki ( bo siedzi w zapadce ) . Bo nie mogę sobie wyobrazić jak można inaczej Anty-Revela wstawić ;p
 9. no nareszcie ktoś poważny , kto myśli racjonalnie :) Dzięki stary za pomoc :)
 10. Pytanie brzmi czy uzyskam efekt 34 kulek/sek ??
 11. Koledzy wizualnie mi nie jest potrzebna machina , gearbox chce z czasem wymienić na Elementa z łożyskami 9 mm więc myślę nad wymianą kiedyś , Gearboxa który siedzi w tej CYMIE . Zależy mi raczej na osiągach , a z tego co pamiętam to CYMA jaką proponujecie to wizualnie jest boska wkońcu metal + drewno i wnętrzności też są świetnie , ale nie stać mnie raczej na to by kupić tą CYMK-ę i wpakować w nią jeszcze tyle kasy :) A dobrze wiem że z każdego Gearboxa da się wszystko wycisnąć . Nawet z jakiegoś "gówna" da się zrobić coś
 12. Podjąłem się wielkiego wyzwania tzn chce wycisnąć wiele z karabinu za cenę od 600-800 zł ( w to wliczona jest bateria ) . I chciałbym zobaczyć co sądzicie o częściach jakie wybrałem do tego przedsięwzięcia .Chcę uzyskać maxymalny rof najlepiej w okolicach 34 kulek/sek i maxymalną ilość fps do 450 FPS ( więcej to za duża odpowiedzialność ) Lista części : - Szkielet Gearboxa orginalny od CM031C - Sprężyna SP 130 [Guarder] - Zestaw stalowych zębatek 18:1 - high speed [super Shooter] ( bądź też wchodzą w rachubę Zestaw stalowych zębatek 13:1 - super high speed [sHS]) - Mosiężny dystanse
 13. powiem tak używałem i używam kulek 0.2 od G&G , mag jeden na pewno źle podaje i go rozkręciłem i faktycznie już spręża do wymiany ale wziąłem tą sprężynę i zawinąłem w drugą stronę co prawda początkowo waliło po 10 kulek na podkręceniu ale teraz i tak muszę to cholerstwo do przodu popchnąć by strzelało . No lookne na tą komorę i hop siup . A jak tego kumpla magazynki wkładałem to w ogóle nie strzelało nawet jak popchnąłem do przodu czy do tyłu ( jego magi są AGM a moje BOYi )
 14. Moja replika to M4A1 PJ ( ma przebieg 15 tys BB , w papierkach ma 430 FPS ale w realu jakieś 400 FPS ) , mam następujący problem z nią , otóż od zimy pojawił się u mnie problem z podawaniem kulek , a dokładnie jak włożę maga w gniazdo od maga to pierwsza kulka poleci a żeby reszta poleciała to muszę maga popchnąć do przodu , a gdy włożyłem maga kumpla ( mag od AGM ) to kulki w ogóle nie leciały nawet przy popychaniu czy też cofaniu maga . Myślę że wina może stać również po stronie gumki ale dokładnie nie wiem , może być troszkę stwardniała po zimie . Jak myślicie wina gumki czy wina maga ?
 15. Przemo02

  SpecShop.pl

  To tak dziś byłem u nich osobiście w sklepie ( nie jechałem z Pomorza do Poznania specjalnie do tego sklepu , wpadłem przy okazji Targów Securex w Poznaniu ) no i tak obsługa bardzo miła , poświęca klientowi czas , mówią na luzie sami dodają swoje opinie po prostu 6 .
×
×
 • Create New...