Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Comandosu

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

About Comandosu

 • Birthday 07/14/1993

Recent Profile Visitors

4,102 profile views
 1. Mam nową wersję 6094 flyye z 2012 roku, miałem w rękach 6094 TMC i MMAC od EI (wszystkie w MC). Flyye jest bardzo zbliżony do EI w jakości, TMC odradzam.
 2. Dzieje się coś w Szczecinie i okolicach. Regularnie od wielu wielu lat... szczecińskie forum nr 1 szczecińskie forum nr 2 Są różne grupy na FB związane z airsoftem w Szczecinie. W Policach nie wiem czy coś się dzieje ale na pewno w całym Zachodniopomorskim jak jest długie i szerokie znajdziesz ekipy, środowiska i strzelanki.
 3. Dwie jasne po prawej się zgodzę z gorothem, ale ta po lewej wygląda jak HPC.
 4. Comandosu

  RIS od KAC

  Mam pytanko do znawców tematu, ostatnio spotkałem się z dwoma szynami RIS od Knight Arnament Co. i zamazany jest tam słowo Knight czarnym markerem. Dlaczego? Edycja Jedna szyna była kupiona osobno, druga z SR16 od G&P.
 5. Comandosu

  M4 [CYMA]

  Szybkie pytanie, włożyłem 2gx do lowera, tylko że już do uppera się nie mieści, wiadomo chodzi o m4 od cymy. Pytanie brzmi, jakie uppery innych firm pasują do lowera cymy?
 6. AOR2 i chyba EPC rozmiar L bez cummerbunda w MJK.
 7. No dobra, to jak z tymi gearboxami? Warto czy nie? Ktoś je w końcu solidnie przetestował (pomijam mp5)?
 8. " Dlatego wydaje mi się, że powinniśmy doprowadzić do sytuacji, w której ASG będzie odbierane jako sport i rozrywka dla młodzieży chcącej symulować działania militarne z pełną świadomością. " - GHOSTS_Pagórek 10 lat minęło i dalej nic z tego, za następna dekade znowu zdam raport.
 9. oooo, fajnie wygląda ta Ukraińska ALFa :) dzięki że mnie prostujecie, jestem świeży w temacie :)
 10. Od pewnego czasu razem z kumplami chcę rekonstruować bądź stylizować się na rosyjską armie, wojska specjalne lub islamskich bojowników z Kaukazu, prawdopodobnie z Czeczenii. Okres jaki nas interesuje to wojny czeczeńskie i współcześnie gdzieś tak do 2010 roku. Ale do rzeczy... Powiedzcie mi na początek co to za kombinezon (?) i gdzie można go dostać (mogą być zaufane osoby albo sklepy które się tym zajmują), to samo tyczy się pasoszelków oraz hełmu. Z góry dzięki !
 11. Najważniejsze jest to żebyś wiedział co robisz. Słuchał co mówią Twoi kumple bo zdarza się ze mają dobre pomysły i zaskakują wyobraźnią. W końcu ersoft to gra zespołowa. :) Ważne jest poczucie odpowiedzialności u Ciebie jak i pozostałych członków drużyny i względnie dobre relacje miedzy nimi nawzajem jak i Tobą. Wtedy możemy mówić o zgraniu i tak dalej, i tak dalej.. Myśle że wnioski z takiego stanu rzeczy nasuwają się same. :) Takie jest moje zdanie, tak jest u nas w ekipie.:) Pomijam stosowanie taktyki bo ona jest wpisana w działania ekipy podczas strzelanek, jaka by ona nie była - je
 12. Woodland i dodatki w OD Są tutaj :) Mundur - BDU woodland - Truspec Hełm - MICH 2000 - PJ z pokrowcem MFH też woodland Kamizelka - Strike - Ciras, plecaka nie widać ale mam MBSS'a Pas - chiński na molle Ochraniacze ALTA Buty - jungle desert boots typ I dodatkowo jakieś chinskie gogle z pokrowcem własnej roboty i rękawiczki, wełniane ciepłe :) M4A1 D-BOYI z Aimpointem CompM2 na skośnym montażu i wisi sobie na chińskim bungie. Znośnie to wygląda :) chyba, ale zmieniam wszystko na multicam.
×
×
 • Create New...