Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Masta4Blasta

Użytkownik
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

 1. Tak z ciekawości kupiłeś ją może w asgshopie? Bo ja u nich kupiłem m4 g&p i też miałem taką szparę.
 2. Wniosek jest taki, że skoro wszyscy zapłacili tyle samo powinni dostać ten sam produkt, a tu lipa. A tak na marginesie ja mam obydwie konsole i pomimo tego czuje się oszukany przez wydawcę. Nigdy więcej nie kupie gry z serii Call of Duty .
 3. Wydany raptem 2 dni temu patch do Call of Duty: Black Ops, który miał naprawić bolączki trybu sieciowego zaimplementowanego w wersji na PlayStation 3, zamiast pomóc, jedynie zaszkodził. Sfrustrowani gracze wzięli więc sprawy w swoje ręce. Brytyjski serwis gamersvoice.org (głos graczy) przygotował stosowną petycją, pod którą podpisać mogą się wszyscy niezadowoleni posiadacze wersji gry na PlayStation 3 oraz PC. Wydawcy zarzucane jest faworyzowanie użytkowników Xboksa 360 i wydanie wersji na pozostałe platformy jedynie celem łatwego pomnożenia zysków. Wszystkich wpienionych panujących sytuac
 4. A ja mam troszkę mieszane uczucia jakoś nie powalił mnie na kolana.
 5. Kup jeszcze takie naklejki LINK i będzie miodzio
 6. No tak ścieki zaleją miasto:) Kolego długo to ty nad tym chyba nie myślałeś?
 7. Tak czytałem ale najwyraźniej nie do końca zrozumiałem przekaz. Rozumiem że głównym minusem jest fakt iż jest to bardzo prosty scenariusz i do tego ogólny. Ale to nie miał być scenariusz na 2 dni. Już teraz rozumiem że pisząc tutaj nie można przedstawiać prostych scenariuszy. Zgadzam się, że to co napisałem nie jest innowacyjne. Moim najwyraźniej mylnym zdaniem nadawało się do tego działu. No trudno ale może komuś się przydało do urozmaicenia niedzielnego spotkania w lesie.
 8. Gratuluje producentowi maski, ale wydaje mi się że zawężone pole widzenia dyskryminuje ten produkt. Może gdyby maska lepiej przylegała do twarzy w dziury na oczy spróbować wtopić szkła od okularów do asg, bardzie by się sprawdziła?
 9. Military.pl jest autoryzowanym przedstawicielem Swiss arms w Polsce. Skontaktuj się z nimi. Chociaż szczerze wątpię czy pomogą.
 10. Panowie na ochraniaczach niema co oszczędzać tym bardziej że chińskie kopie nie są wcale tanie nowe oryginalne Alty można dostać za coś ok 100. Kupując je macie pewność co do solidności wykonania, niezawodności w czasie użytkowania. Nie spadają z kolan w trakcie biegu itp. Poco kupować kopie jak za 50 zł więcej można mieć oryginał, a to chyba nie jest jakaś kosmiczna kwota.
 11. Panowie mam małe pytanko czy ktoś używał TEGO ustrojstwa?
 12. Operacja UH-60 Podział sił: - terroryści- 60% - wojska ONZ-40% Sierpień 2010r. trwają walki na terenie Afganistanu. I Strona konfliktu- terroryści W czasie rutynowych działań terroryści zestrzeliwują Black Hawka należącego do ONZ. Wiedzą że obiekt spadł nieopodal w lesie. Jako, że nie da się dojechać na miejsce gdzie leży wrak, ciężarówka która służy do transportu zostaje na skraju lasu. Zadania: 1. Sprawdzić czy we wraku znajduje się coś wartościowego 2. W przypadku znalezienia czegokolwiek, przedmioty należy dostarczyć do ciężarówki zaparkowanej na skraju lasu
 13. Panowie wybaczcie że nie pisze w dziale dla zielonych ale podepnę się pod ten temat. Chodzi oto że powoli zbliża się zima i chciałem kupić jakąś bieliznę termoaktywną żeby nie marznąć na przystanku. I teraz pytanko czy bielizna termoaktywna dzieli się na tą którą używa się latem a zimą. Prosił bym też o polecenie jakiegoś kompletu dobrego na zimne poranki.
×
×
 • Create New...