Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PS TACTICAL GEAR

Użytkownik
 • Content Count

  275
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,822 profile views
 1. Zgadza się, PSTG wciąż działa. Co więcj w przeciągu tygodnia rusza na nowo sklep
 2. Kończąc dyskusję, aby nie zaśmiecać koledze tematu - jeżeli ktoś robi kopię, nie ważne jakiej jakości, to wciąż jest to kopia, co nie jest do końca dobrym działaniem ( przykład Phantoma i Eagle Ind.). Btw. Skoro mówisz, że jest to lepsze i z lepszych materiałów, to rozumiem, że Archenemy używa czegoś lepszego niż cordura pierwszego gatunku, rzepy alfatex, plastiki ITW NEXUS i nici Amann? No i oczywiście posiadasz moje ładownice z najnowszych serii?
 3. Czy twoje pytanie ma na celu nasunięcie wniosku, że jeżeli coś nie jest zastrzeżone jako wzór przemysłowy to można to z czystym sumieniem kopiować? Bo jeżeli tak, to niestety Polska tym bardziej zasługuje na miano chin europy przy tego typu rozumowaniu.
 4. Chodziło mi o osoby m.in. Z tego forum które zajmują się robieniem kopii sprzętu bardzo ciężko dostępnego (np. W AOR1). Rozumiem również pojedyncze sztuki customów (naprawdę pojedyncze) a nie opieranie swojej produkcji np tylko na kopiach JPC jak niektórzy...
 5. Wydzielone z tematy [krawiec] archenemy1985. Y. Chciałbym jedynie zauważyć, że jedynym producentem który ma pozwolenie na wykonywanie ładownic projektu Supera jest PS Tactical Gear. Rozumiem, że Polska staje się chinami europy i kopiarstwo sięga powoli zenitu (niektóre firmy robią tylko to) jednak co innego szyć rzeczy zagraniczne, często nieosiągalne, a co innego kopiować wzory polskie praktycznie dostępne dla każdego... Prosiłbym więc o zaprzestanie szycia tych ładownic.
 6. Witam, wysyłka wychodzi dzisiaj. Niestety dopiero dzisiaj miałem zaksięgowaną wpłatę, dlatego też nie wysłałem nic wczoraj.
 7. Ciekawa sprawa, ponieważ na maila nie doszło nic. Podobnie z telefonami. Ale niestety bardzo łatwo jest napisać na forum pretensje. Dodatkowo jedna szybka informacja - od 1.10 sklep internetowy będzie nieczynny. Dostępne będą do kupienia rzeczy jedynie poprzez allegro.
 8. Trochę rzeczy z niedawnego zamówienia w GZ
 9. Sklep jest obecnie w trakcie przenoszenia na inną platformę. Dlatego też, tak jak pisałem wielu pytającym - zamówienia na większeść rzeczy przyjmowane są jedynie mailowo. Nowa strona powinna być uruchomiona w weekend. Jednak w danej chwili szycie jest trochę ważniejsze niż uzupełnianie strony.
 10. Do oferty wróciły m.in kieszenie typu Super, Mini-1 oraz Loki II.
 11. Od maja wracają Loki SF oraz Mini-1 w lekko poprawionych wersjach. Niestety trzeba się liczyć również z podwyżką niektórych cen
 12. Zgadza się. To dwie ładownice w nowych kamuflażach obecnie dostępnych (mc tropic i black). Pierwsza jest wzorowana na cp gdyż takie było zamówienie osoby która sobie upatrzyła to (do pracy do hk416).
 13. Takie szybkie ciekawostki dla tych co jeszcze nie widzieli.
 14. Pierwsze elementy (m.in. kamuflażach w GZ, MC oraz MC-Blk) trafią na allegro już w ten weekend.
 15. Przyjmowanie zamówień będzie wstrzymane prawdopodobnie tylko przez kwiecień. Część produktów będzie się pojawiać na allegro, jednak głównie w nowych kamuflażach (a powiem że będą to prawdziwe perełki wprowadzone chyba pierwszy raz w Polsce jeżeli chodzi o wzory kamuflaży)
×
×
 • Create New...