Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PS TACTICAL GEAR

Użytkownik
 • Content Count

  275
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by PS TACTICAL GEAR

 1. Zgadza się, PSTG wciąż działa. Co więcj w przeciągu tygodnia rusza na nowo sklep
 2. Kończąc dyskusję, aby nie zaśmiecać koledze tematu - jeżeli ktoś robi kopię, nie ważne jakiej jakości, to wciąż jest to kopia, co nie jest do końca dobrym działaniem ( przykład Phantoma i Eagle Ind.). Btw. Skoro mówisz, że jest to lepsze i z lepszych materiałów, to rozumiem, że Archenemy używa czegoś lepszego niż cordura pierwszego gatunku, rzepy alfatex, plastiki ITW NEXUS i nici Amann? No i oczywiście posiadasz moje ładownice z najnowszych serii?
 3. Czy twoje pytanie ma na celu nasunięcie wniosku, że jeżeli coś nie jest zastrzeżone jako wzór przemysłowy to można to z czystym sumieniem kopiować? Bo jeżeli tak, to niestety Polska tym bardziej zasługuje na miano chin europy przy tego typu rozumowaniu.
 4. Chodziło mi o osoby m.in. Z tego forum które zajmują się robieniem kopii sprzętu bardzo ciężko dostępnego (np. W AOR1). Rozumiem również pojedyncze sztuki customów (naprawdę pojedyncze) a nie opieranie swojej produkcji np tylko na kopiach JPC jak niektórzy...
 5. Wydzielone z tematy [krawiec] archenemy1985. Y. Chciałbym jedynie zauważyć, że jedynym producentem który ma pozwolenie na wykonywanie ładownic projektu Supera jest PS Tactical Gear. Rozumiem, że Polska staje się chinami europy i kopiarstwo sięga powoli zenitu (niektóre firmy robią tylko to) jednak co innego szyć rzeczy zagraniczne, często nieosiągalne, a co innego kopiować wzory polskie praktycznie dostępne dla każdego... Prosiłbym więc o zaprzestanie szycia tych ładownic.
 6. Witam, wysyłka wychodzi dzisiaj. Niestety dopiero dzisiaj miałem zaksięgowaną wpłatę, dlatego też nie wysłałem nic wczoraj.
 7. Ciekawa sprawa, ponieważ na maila nie doszło nic. Podobnie z telefonami. Ale niestety bardzo łatwo jest napisać na forum pretensje. Dodatkowo jedna szybka informacja - od 1.10 sklep internetowy będzie nieczynny. Dostępne będą do kupienia rzeczy jedynie poprzez allegro.
 8. Trochę rzeczy z niedawnego zamówienia w GZ
 9. Sklep jest obecnie w trakcie przenoszenia na inną platformę. Dlatego też, tak jak pisałem wielu pytającym - zamówienia na większeść rzeczy przyjmowane są jedynie mailowo. Nowa strona powinna być uruchomiona w weekend. Jednak w danej chwili szycie jest trochę ważniejsze niż uzupełnianie strony.
 10. Do oferty wróciły m.in kieszenie typu Super, Mini-1 oraz Loki II.
 11. Od maja wracają Loki SF oraz Mini-1 w lekko poprawionych wersjach. Niestety trzeba się liczyć również z podwyżką niektórych cen
 12. Zgadza się. To dwie ładownice w nowych kamuflażach obecnie dostępnych (mc tropic i black). Pierwsza jest wzorowana na cp gdyż takie było zamówienie osoby która sobie upatrzyła to (do pracy do hk416).
 13. Takie szybkie ciekawostki dla tych co jeszcze nie widzieli.
 14. Pierwsze elementy (m.in. kamuflażach w GZ, MC oraz MC-Blk) trafią na allegro już w ten weekend.
 15. Przyjmowanie zamówień będzie wstrzymane prawdopodobnie tylko przez kwiecień. Część produktów będzie się pojawiać na allegro, jednak głównie w nowych kamuflażach (a powiem że będą to prawdziwe perełki wprowadzone chyba pierwszy raz w Polsce jeżeli chodzi o wzory kamuflaży)
 16. Jedyne pasoszelki zamówione 17 lutego zostały już wysłane i to parę dni temu, więc nie rozumiem w tej chwili wielkiego oburzenia. Co więcej, wszelkie zamówienia złożone obecnie na sklepie są na najbliższy czas prawdopodobnie ostatnimi przyjętymi i będą zrealizowane. Do pierwszego tygodnia kwietnia. Aha, wbrew pozorom ilość szycia naprawdę czasami utrudnia poświęcenie nawet kilku minut na odpisanie na wszystkie maile.
 17. Trochę wyjazdów miałem ostatnio, więc wysyłki się solidnie opóźniły niestety. Są wysyłane sukcesywnie, jednak trochę ciężko jest pogodzić produkcję, opracowanie nowych wzorów i wysyłki. Ale spokojnie, wszystko dojdzie razem z rekompensatą za zwłokę.
 18. Wiadomość była z 16 września z 18, odpowiedź dzisiaj.
 19. Kolejna część listy wyprzedażowej dostępna - info na PW. Ze względów logistycznych wysyłka elementów wyprzedażowych tylko we wtorki i czwartki.
 20. A-TACS FG jest dostępny zarówno jeżeli chodzi o cordurę jak i część dodatków jak taśmy drukowane (plecione dostępne jedynie w wersji AU) oraz rzepy. Gumy są niestety jednolite. Na dniach wersja tej ładownicy także w A-TACS FG.
 21. Konstrukcyjnie trochę przedłużona klapa (aby lepiej współpracować z różnymi typami magazynków), zmiana shockcorda na płaską gumę oraz lekko pogłębiona część kieszeniowa. Dodatkowo w serii MC wszystko od Cordury poprzez taśmy (plecione a nie drukowane) a skończywszy na rzepach i gumach są w oryginalnym Multicamie.
 22. Nowa wersja kieszeni na 2 magazynki do M4/M16. Jednocześnie prezentacja nowej serii Multicamowej.
 23. Nie wiem, czy można jaśniej napisać. Dodatkowo informacyjnie - prawdopodobnie z początkiem września zmieni się adres sklepu internetowego oraz w sposób znaczący ograniczona zostanie oferta. Dodatkowo pojawi się naprawdę wiele elementów wyprzedażowych (w formie aukcji), najczęściej od 1zł. Będą to zarówno produkty standardowe w wersjach kolorystycznych wycofanych, ale również wszelkiej maści prototypy.
 24. Tak jak pisałem - zamówienia wychodzą w tym tygodniu. Przełom lipca i sierpnia owocował w naprawdę zaskakująco dużą liczbę zamówień, a wolę lekko opóźnić ich realizację niż wykonywać je na szybko i niestarannie.
 25. Ze względu na to, że w okresie urlopowym zebrało się sporo zamówień większość zostanie wysłane w tym tygodniu bez naliczonych kosztów wysyłki. Pozdrawiam i przepraszam za opóźnienia.
×
×
 • Create New...