Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mbpmg2

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mbpmg2

 1. Szukam profesjonalnego serwisanta do naprawy EMki
 2. Oplaca sie kupowac specny z serii Edge? Warto za nie doplacac w porownaniu do innych serii? Edit: Albo inaczej, czym mniej wiecej roznia sie od siebie serie SA-A / SA-B / SA-H / SA-V od siebie i w ktora najlepiej celowac?
 3. Czeo, mam problem z tym silniczkiem (starsza generacja), spadła mi ta końcówka z zębatkami i nie mogę znaleźć śrubki która ją trzymała, nie wiecie gdzie mogę taką dostać? Ew. czy jeśli dobiorę śrubke która będzie troszkę wystawać to czy to nie wpłynie jakoś negatywnie na prace silniczka?
 4. Cześć, niedawno kupiłem używaną replikę, taką jak w tytule, chwile działała potem przestała. Pojechałem do serwisu, serwisant wyregulował śrubkę na chwycie pistoletowym odpowiedzialną za położenie silniczka i replika zadziałała. Następnego dnia problem się powtórzył więc sam się przyjrzałem i okazało się że wyrobił się jeden gwint od śrubki mocującej tą klapkę na chwycie, więc wkręciłem śrubkę z większym gwintem. I tu pojawia się problem, z reguły jak dokręcam klapkę to replika nie strzela lub słychać cichutkie cyknięcie, dopiero luzując klapę albo słychać dziwną pracę silnika albo strzela. Je
 5. Gdzie jest napisane że mają 9 sztuk? Nie mogę znaleźć.
 6. Byłem u nich i powiedzieli że nie mają i żebym zapytał za trzy tygodnie.
 7. Jednak nie mają tego Krakmani. Zna ktoś może jakąś inną, rozsądną opcję zakupu seara?
 8. @wiciok - Dzięki, kiedyś szukałem u Krakmanów i chyba nie mieli nic do MB03, a tu proszę, sear za dychę :icon_biggrin: @parkie - Tam na górze już pisałem, ale pewnie nie czytałeś - nie mam zamiaru polepszać osiągów, jedyne co chce to sprawić by działał, a jestem prawie pewien że da się to osiągnąć bez wymiany większości części. Nie zajmuję się airsoftem na tyle żeby wydawać na niego kilka stów. Ale rozumiem twoją pogardę z punktu widzenia "prosa z prawdziwym gnatem".
 9. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, mam wymienić i tłok i sear, a do tego jeszcze sprężynę? Chciałbym żeby to się odbyło możliwie najmniejszymi kosztami. Nie potrzebuję dobrych osiągów, ważne żeby strzelał.
 10. Witam, znowu potrzebuje pomocy, poniżej zamieszczam dwa zdjęcia i proszę o diagnozę, co jest starte i co muszę wymienić - sear czy tłok? (nie znam się na tych mechanizmach i nie potrafię sam ocenić)
 11. @LaY To co ty zaproponowałeś to zupełnie inny tryb gry :) @CzoRtt W MW2 jest CTF @Ghost10 Dlatego napisałem, że najlepiej przed rozgrywką na kartce spisać własną punktacje w oparciu o system proporcji.
 12. Nie wiem, nie gram w csa, za to zdecydowanie mw2 :)
 13. Małe urozmaicenie. Dwie drużyny, każda ma jednego respa. Określony czas gry (np 20, 30 min?). Trzy flagi (zaznaczone na mapie, od 1 do 3) Zasady: Żeby zdobyć/przejąć flagę należy zawiązać na jej trzpieniu wstążkę koloru swojej drużyny. (za jednym razem można zawiązać tylko jedną wstążkę) Imituje to czas zajmowania flagi (i zajmuje ręce). Wróg przechwytując flagę zawiązuje swoją wstążkę NA wstążce przeciwnika. (Po zakończeniu gry na flagach powinny być naprzemiennie zawiązane wstążki obu drużyn, w takiej samej ilości, lub z przewagą jednej wstążki) Punkty liczy się dzieląc proporcję i
 14. Dzięki za odpowiedź. Teraz tak, tokarz musiałby wykonać cały tłok?(opcja z odcinaniem samej głowicy, a później przytwierdzaniem nowej raczej nie ma sensu?) Czy taki tłok wykonany z metalu (aluminium?) swoją wagą nie spowalniałby pracy całego mechanizmu, przez co obniżał osiągi repliki? I czy jest w ogóle możliwość na tyle precyzyjnego wykonania, żeby to działało, nie tarło się i.t.p? (ktoś ma w tym jakieś doświadczenia?) I kolejna sprawa, kiedyś byłem z tym w serwisie i tam, po zdiagnozowaniu problemu, podsunęli mi rozwiązanie, zaznaczając że to tylko chwilowa opcja: Trzeba wsunąć nóż mię
 15. Kolejne pytanie: Jak rozkręcić cylinder, żeby dostać się do tłoka? (VSR)
 16. Witam, piszę tutaj, bo nie ma sensu zakładać nowego tematu. Od jakiegoś czasu szukam głowicy tłoka do VSR, ale nigdzie nie mogę znaleźć. Czy jedyną opcją aby ją wymienić jest kupno całego tłoka? (na specshopie 180zł - za 150 kupiłem używaną replikę)
×
×
 • Create New...