Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JohnyTRS

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

 1. CAR - skrót od Colt Assault Riffle, czyli ten skrót obejmuje wszystkie konstrukcje karabinków automatycznych Colta, stąd też jest CAR-17, XM177 etc.
 2. JohnyTRS

  Taiwangun.com

  Ja wystawiam im pozytyw. Dopiero teraz ponieważ wcześniej nie zaglądałem do tych tematów - ostatnie zamówienie składałem ponad rok temu. Powód: 1. Stały kontakt e-mailowy, sprzedawcy interesują się towarem, kiedy ten nie dotarł (kontakt na linii kupujący - kurier - sklep) 2. Pancerne zapakowanie przesyłki 3. Jak na razie zero problemów ze sprzętem kupionym w sklepie pod względem technicznym (pomijam karabin z podpisu: to była moja wina). Polecam EDYTKA: literówka
 3. To było do mnie czy do kogoś innego? Ponieważ nie zrozumiałem sensu "Na koniec powiedział co za replika".
 4. Dziękuję za odpowiedzi. Nie są one na szczęście potrzebne - pytałem o to, ponieważ miałem pęknięte plastikowe body (dolna część przy kolbie) i nie miałem pewności, czy nie będę musiał wyciągać gearboxa - na szczęście nie musiałem.
 5. Mam pytanie: Czy wybicie pinu/trzpienia od spustu oraz zdjęcie selektora ognia nie spowoduje późniejszych problemów (po ponownym zmontowaniu) gearboxie z karabinu M4 (firma JG). Tzn. Czy wyjęcie tych dwóch pinów/trzpieni nie spowoduje problemów przy ich ponownym wkładaniu? Dodam, że chcę uniknąć sytuacji, w których będę musiał rozkręcać gearbox.
 6. Oporządzenie pasujące do BDU ? Pomyślmy... Żołnierze chodzili w tym kamuflarzu przez około 20 lat (+/- 2 lata) i zaczynali (w kwestii oporządzenia) na ALICE, a kończyli na kamizelkach zintegrowanych w systemie modularnych (MOLLE) Jeżeli chcesz kompletować oporządzenie ALICE to: (sugerowane, na podstawie artykułu z dwumiesięcznika "MIlitaria XX wieku") - Pas i szelki - Dwie potrójne ładownice na 30-nabojowe magazynki do karabinu M16 - 1- kwartowa manerka (w pokrowcu) - Torba na maskę gazową - Kompasówka (niewielka kieszonka przypinana do szelki na opatrunek osobisty lub kompas (?)
 7. Ja może się dołączę po części do tego pytania: Jak zdjąć kolbę? Ja też mam M4 i jakoś nie mogłem się dobrać do jej mocowania do body.
 8. Tylko że ja nie miał lufy precyzyjnej :uśmiech: .
 9. No cóż... do mojego M4 posiadam 2 hi-capy :uśmiech: oraz trzy, dopiero co kupione low-capy ;-), jeszcze nie testowane.
 10. Według mnie watro kupić - spręzyna m130 i inne wewnętrzne bajery, metalowe body etc. - warto, ja mam tańszą wersję z abs-owym body, a wnętrzności ma podobne (lecz słabszą sprężynę :uśmiech: ). Warto ! A propo tekstu na zbrojowni: :wink:
 11. Ok, dzięki. Ja też zawsze leciałem na P&J - otach :uśmiech: A z tą cymą to się pytałem, bo robiłem zamówienie na specu i chciałem wziąć przy okazji. Ale zostaje na P&J - otach.
 12. Witam, i zapytam: Czy ktoś może napisać o jakości kulek Cymy: http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=5104 i czy różnią się one jakością od P&J: http://www.taiwangun.com/amunicja_kulki_0_...m_p_j-1045.html
 13. Dzięki zwierzu93. A propo smarowania, to na forum przeczytałem, że do tego używa się silikonu. Lecz niestety jestem noobem co do gmerania we wnętrznościach replik - jak wygląda dokładnie takie przesmarowanie magów? :uśmiech:
 14. Ponawiam swoje pytanie dotyczące tej repliki: Jakie magazynki (których firm) bezproblemowo pasują to tego M4? Chcę uniknąć sytuacji, gdzie zakupiony magazynek będzie za duży w stosunku do gniazda i trzeba go będzie szlifować. Teraz drugie pytanie: Czy magazynki ARESA / STARA będą na pewno pasować? - Są one wykonane z plastiku i z ewentualnymi przeróbkami są duże problemy. A przy okazji: Jak sprawują się one w realu - chodzi mi o wygląd zewnętrzy i wytrzymałość w stosunku do magów z metalową obudową?
×
×
 • Create New...