Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

spet

Użytkownik
 • Content Count

  120
 • Joined

 • Last visited

 1. Panowie, a skąd wziąć takie race? Domyślam się, że ciężko będzie o działające oryginały, ale może da się jakoś zrobić atrapy albo gdzieś dorwać?
 2. Na razie mundur mam wyczajony już. AKMS jest, teraz tylko kombinuję jaką kamizelkę... No i temblak :D. Taka pierdoła, a nigdzie nie mogę znaleźć.
 3. No ok, to teraz będzie trzeba poszukać gdzieś tej szczerbinki... ;/. W każdym razie - dziękuję :)
 4. No więc będę musiał używać jakiegoś zamiennika ;). Ale dziękuję wszystkim :). Nikt nie wie, jakie jest prawdopodobieństwo, że to Specnaz?
 5. To gdzie można dorwać taki stanik? Chodzi mi o gościa na pierwszym planie. Głównie ciekawi mnie ten kamuflaż na staniku... jest to w ogóle do dostania? No i czy można jakoś dociec do tego, czy jest to Specnaz, czy "zwykły" wdw?
 6. Czy ktoś mógłby mi pomóc określić z jakiej jednostki są ci panowie? Wiem tyle, że zdjęcie jest z pierwszej wojny w Czeczenii. Po naszywce wnioskuję też, że koleś jest z WDW (?). No i pytanie - czy jest to jakiś Specnaz (np. 45 pułk), czy zwykły desantowiec, po prostu tak ubrany? Interesowałoby mnie również to, jaką ma kamizelkę na sobie.
 7. Ok, dzięki :). Znalazłem całkiem sporo zdjęć AKMS-ów w Czeczenii. Mam więc kolejne pytanie - z czego wynikało posiadanie takiej broni? Może głupie pytanie, ale w całej armii Rosyjskiej już był na wyposażeniu AK74, czyli nowszy (lepszy?) karabin, a jednak niektórzy korzystali z AKMS. Jakieś braki w zaopatrzeniu, sentyment, czy jakieś ukryte walory? No i jeszcze jedno pytanie (widzę na zdjęciach, ale wolę się upewnić) - korzystanie z tych broni było powszechne w całej Armii czy tylko w Specnazie i innych tego typu jednostkach? Interesuje mnie głównie temat I i II wojny w Czeczenii oraz końca lat
 8. Witam! Moje pytanie dotyczy karabinu AKMS na wyposażeniu Specnazu. Ja wiem, ja wiem, że wintorezy i inne takie, ale w ostatnim komandosie, w artykule "koniec ery GRU" jest zdjęcie kilku bojców gdzieś w górach i typ na pierwszym planie ma właśnie akms. Jestem zielony w temacie Specnazu (na razie ;) ), ale mogę stwierdzić, że zdjęcie jest raczej współczesne. Ma ktoś ten numer Komandosa? Jutro postaram się wrzucić zdjęcie, ale ciekawi mnie, czy to odosobniony przypadek, czy nie takie numery tam się działy? ;)
 9. A ja się podczepię - co to za pan w desercie ? Jakiś MSOB ?
 10. Pytanie nurtuje nie tylko Ciebie ;). Więc macie jakieś propozycje co do konkretnych modeli lornetek, z których dałoby się korzystać w goglach/okularach ?
 11. Real też nie do końca jest pro (ok. 3-4 kulek zapasu trzeba mieć w AEG), wiec starczy low ładowany jak ostra + ten zapas :). Poza tym - hi cap to moim zdaniem jakaś bzdura. Z grzechotką każda replika może mieć siłę ognia jak jakiś M249 czy M60. A największy absurd, to hi capy w replikach pokroju SR25 itp. Ale to tylko moje zdanie :D.
 12. Wystarczy wprowadzić ograniczenia amunicji. Wtedy nawet z hi-capem jak ktoś będzie, to zacznie oszczędzać.
 13. A gdzie na kamizelce jest ta data ? Czytam któryś już raz metkę i nie widze, chyba że jest to jakoś tajemniczo zakodowane.
 14. Dzięki. Jeszcze jedno pytanie ;). Czy IBA Unicora jest koszerna ? Okres 2004.
×
×
 • Create New...