Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kozmik

Użytkownik
 • Content Count

  115
 • Joined

 • Last visited

 1. Z tego co widziałem zdjęcia to przewija się tez na innych.
 2. To nie piknik ;) To budowa morale Beduin ;)
 3. Oj, jakie tam knucia ;) Toc to czysty Larp, elegancko podany. @CanisPL gdybye nie to, że w Campo urwałem dyfer kilka godzin wcześniej, to byłaby lepsza zabawa bo plan był, rów rozpędem przeskoczyć ;)
 4. Dziekuję za uznanie. Choć bałem się, że mój misterny plan pójdzie w łeb i nie dacie sie nabrać. Ale jak zauważyłeś to właśnie był LARP. Zdrady, oszustwa knowania, a mniej strzelania. Myślę więc, żem trafił w Twój gust :) A "pienienie się" wybaczyłem. Sam bym pewnie się zdenerwował jakby mnie ktoś dwa razy pod rząd w bambuko zrobił. Pozdrawiam Edit: Nie pienię zza monitora. Wybaczyłem, a na miejscu od razu dowiedziałem sie od Orgów, że mogłem przebrać ludzi za Stalkerów, bo najważniejsza jest legitymacja :) Tak czy inaczej, bawiłem się tym świetnie, i jak widzę ty również, czyli tyl
 5. Witam wszystkich. Dojechaliśmy, odpoczęliśmy, i na chłodno mogę coś od siebie dodać. Odwieczny problem "wojsko - be" bardzo mnie cieszy. Nawet na Stalkerze nie czułem takiego klimatu larpowego jak teraz na forum. Jedni narzekają, że za dużo strzelaliśmy, inni, że było za "dziurawo", że wojsko nieprzekupne, albo za leniwe. Czyli pełny realizm :) Miał być Larp, i jak widzę był. Pełen przekrój charakterów. Odpowiadając na ogólne zarzuty wobec wojska (a generalizowania tu więcej niż bym chciał) to jako odpowiedzialny za Sikorki, mogę śmiało twierdzić, że zachowywaliśmy się jak typowe wojsko.
 6. Mam pytanie. Jako, że mutanci sa z założenia "niesmiertelni" i można ich "przepłoszyć" długa serią obok, a ich dotknięcie kończy się źle dla wojaka, to czy przy pomocy kilku "szturchańców" bronią białą (oczywiście bezpieczną, dopuszczoną do gry przez organizatora) można ich również spłoszyć, zmusić do odstąpienia ? Oczywiście zakładając, że mutek nie użyje broni krótkiej ani nas nie dotknie :) Pytam bo mam możliwość zrobienia kilku sztuk bezpiecznej (piankowej) broni białej i gdzieś w oporządzeniu mógłbym ja upchnąć.
 7. Dysponuję jednym miejscem w samochodzie. Jadę z Krakowa. Można się załapać albo od samego Krakowa albo gdzieś po drodze. Opłata (o ile jakas będzie wogole za jazdę) to symboliczna wręcz.
 8. Witam. Co się tyczy wojska: Krótko, impreza czy to larpowa, czy to jebanka czy też milsim, obliguje do wykonywania poleceń osób takich jak np dowódca. Nie wiem czy jest to kwestia nad którą należy dyskutować. Częściowo dowodziłem obroną bazy wojskowych (nie mylić ze sztabem, do którego nawet ja miałem ograniczony dostęp z bronią), momentami jak każdy z pozostałych ode mnie, wynudziłem sie strasznie. Ale nie zrzucam od razu winy na jakośc imprezy. Wczułem sie w klimat, wykonywałem rozkazy i bawiłem się naprawdę fajnie. Owszem brakowało mi patroli, wojny podjazdowej itp, ale cały czas robiłem
 9. Jeśli chodzi temat uczuleń na wszelkiego typu jady itp. to należy pamiętać, że w przypadku ukąszenia niektórych stworzonek możemy liczyć się z powikłaniami, większą opuchlizną itp nawet jeżeli nie jesteśmy na takowe uczuleni. Wynika to z wielu czynników jak np źle spreparowane jedzenie i zachodzące w organiźmie procesy wynikające z jego spożycia (jeden z wielu przykładów) Z racji iż spędzam dużo czasu z dala od siedzib ludzkich byłem wielokrotnie gryziony, kąsany itd. Nie jestem na nic uczulony jednak niektóre "rany" miałem nawet kilka tygodni. Nie chcę nawet wspominać co się dzieje kiedy
 10. Żyje, żyje: http://wmasg.pl/forum/index.php?s=&sho...st&p=802008
 11. @SoP-PeL W tym momencie jedyne co mamy wspólne to maisto w którym mieszkamy (ja na pewno ;)) Awatar pozostał stary (lenistwo - zabieram się do zmiany już kilka miesięcy) Przepraszam jeśli wprowadziłem awatarem kogoś w błąd. Pozdrawiam Edit: Awatar zmieniony.
 12. Drill, są też inni "zamawiający" i z nimi nie ma takich problemów.
 13. Dlaczego widzisz tutaj IP a ja nie :strach: :mrgreen:
 14. OK. Wiadomo już, że paczki zamawiane są jakieś 2 miesiące po wpłaceniu pieniędzy. (Jasno wynika z postów powyżej) W takim razie co z różnicą w kursie dolara ? Bo mi spora suma wychodzi. Chyba, że to prowizja dla Zamawiającego ?
×
×
 • Create New...