Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

goren

Użytkownik
 • Content Count

  164
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

2,044 profile views
 1. Posiada ktoś ten mundur? Jakieś opinie? Porównanie?
 2. Czy ktoś z posiadaczy Amoeby mógłby mi zmierzyć jaka jest odległość pomiędzy otworami na śruby w handguardzie służącymi do przykręcania szyn? Przydałoby mi się też wiedzieć jaka jest średnica śruby.
 3. goren

  M4A1 PTW [A&K]

  Moja się nadawała podobnie jak kilku znajomych. Wiadomo, zawsze coś można poprawić ale Twoje stwierdzenie jest zdecydowanie przesadne. Mam dwie Systemy PTW i miałem w rękach kilka innych egzemplarzy włącznie z CTW i A&K. Zębatka zatrzymuje się w różnych pozycjach. Jest także różnica w jednym egzemplarzu pomiędzy single i auto pod tym względem. Moim zdaniem ta różnica zależy przede wszystkim od silnika. W jednej z moich system wymieniłem silnik i zębatka po tej operacji zatrzymywała się już w innym miejscu. Uwaga! Należy pamiętać, że zatrzymanie zębatki zależy od fotokomórki, która
 4. Czy ktoś mi może powiedzieć jak w Baofengu UV-5R wyłączyć tę skur..... diodę, która się świeci lub mruga po naciśnięciu przycisku "MONI" (tuż pod przyciskiem PTT)?
 5. A czy z Diodą IR nie jest tak, że na 200-300 m jest już na tyle szeroka wiązka, że zamiast trudniej to jest łatwiej trafić niż z bliska?
 6. Może po prostu dodanie dodatkowych bajerów na tyle zwiększa target i było na tyle tanie, że się opłacało. Skoro za chrono w tym wypadku jest niewielka dopłata to czemu nie dodać. Wyświetlacz zawsze można zakleić.
 7. Jeżeli to będzie działać sensownie to gra na większości miejscówek nabierze nowego wymiaru. Połączenie zalet ASG i LaserTaga daje spore możliwości. Oczywiście najbardziej się sprawdzi na milsimach i w rękach snajperów.
 8. Według mnie wygląda to obiecująco. Ciekaw jestem niezmiernie ceny tego modułu/tłumika, odbiorników i sygnalizatorów.
 9. goren

  M4A1 PTW [A&K]

  Cylinder Seviego to ten stockowy dostarczany z repliką.
 10. Z tego co się orientuję to oba nie są jakoś specjalnie rewelacyjne.
 11. goren

  M4A1 PTW [A&K]

  Jest coś dziwnego bo Sevi ma przy hop upie ustawionym "na zero" trochę ponad 400 fps a przy "podkręconym" 500. Cylinder czerwony. Na logikę powinno być raczej odwrotnie :icon_smile: Może podkręcenie hop upa uszczelnia układ. Albo przy "wyzerowanym" coś przeszkadza kulce bardziej niż gumka.
 12. goren

  M4A1 PTW [A&K]

  O ile wiem to Sevi nie rozbierał cylindra.
 13. goren

  M4A1 PTW [A&K]

  Podczas strzelania słychać i czuć brzęczenie sprężyny. Trochę to jest wnerwiające dla mnie :)
 14. goren

  M4A1 PTW [A&K]

  PTW A&K mojego kumpla ma znacznie mniejszy ROF niż Systemy.
 15. goren

  M4A1 PTW [A&K]

  Jestem podobnego zdania.
×
×
 • Create New...