Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

snajper-s5

Użytkownik
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

 1. Miałem okazję się na tym szkolić powiem szczerze nie może być to wyznacznikiem do głównego szkolenia. Widziałem wojska US w trakcie działań bojowych mają straszne braki , nie wprowadzają nic nowego i nie zgrzeszę jak powiem że jesteśmy lepiej wyszkoleni.
 2. Dobrze i trafnie okreslone !
 3. A MON to co twoim zdaniem praca dla kogo bo nie zrozumiałem aluzji ?
 4. A to tak jak u wielu z nas ile w tedy trzeba się naprodukować :icon_razz2:
 5. Czego byśmy nie wprowadzili na milsimy to i tak bez odpowiedniego podejścia ludzi po obu stronach milsim szybko przestaje być symulacją wojenną. Byłem na wielu milsimach w ruznym klimacie i tylko ludzie spowodowali że można było się angazować na maxa !
 6. Witam temat już przeterminowany ale dalej aktualna. Talibowie strzelają na około 200m do piechoty i bliżej a do pojazdów typu rosomak z 500m i dalej ale to już nie z broni strzeleckiej tylko z mozdzierzy i broni 12,7.
 7. Serdeczne podziękowania dla ekipy ze Szczecina "No Name" za współprace w działaniach wojennych!
 8. Witam! Pragne podziękować wszystkim stronom konfliktu za profesjonalizm w boju organizatorom TEAM DELTA no i oczywiście Oralii a w szczegulności TF4 którym miałem przyjemność dowodzenia-SZPON,1pluton,SGS,No Name! Było świetnie klimat czysto wojenny szczególnie w tedy gdy kupowałem mapę od partyzantów (von Zakapior pozdrawiam sierżancie !) i w pewnym momencie rozgorzała strzelanina bo ktoś z Oralii zobaczył wrogiego snajpera na górze bunkra to był naprawdę ciekawe i wiele innych sytuacji tak jak to bywa na wojnie! A zapomniał bym cały SZPON pozdrawia gorąco KRUKI z Krakowa!
×
×
 • Create New...