Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

86Pietras86

Użytkownik
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

642 profile views
 1. Jeśli chce Ci się bawić i odeślesz mi później te lufy, to możemy się dogadać ;) Ogarnąłbym Ci te lufy o długościach 363, 455 i 550mm. Co Ty na to?
 2. Ta lufa nie może się równać z promykiem ;) Tak jak inny tu pisali, nie ta klasa luf, nie ta produkcja, a dokładniej kontrola jakości. Każdy zna losowość produkcji "chińskiej" choćby na przykładzie SHSa. Zdarzają się zębatki "fajnie wykonane" i zdarzają się takie które są krzywe jak tylne koło w wigry 3 ;) Ok, też słyszałem pochwalne opinie (i jedną negatywną - być może feralna sztuka), ale sądzę że ludzie mieli na myśli stosunek osiągów do wydanych pieniędzy. Lufka za ok 100zł nie może równać się produktowi za 4 razy więcej. Sam chętnie przeczytam opinie osób bezstronnych. PS Czemu
 3. Mi m14 od we ładnie chodziło na abbeyu tym szarym. Dało rade dojść do 550fps.
 4. Kupując używana replikę musisz się liczyć z faktem, ze sprzedawca poleci w kulki i zapewniając czego to nie ma w środku możesz kupić złom. Kilka replik takich kupowanych otwierałem i niestety tylko w ok 40% przypadków było w środku to co sprzedawca gwarantował. Wiec jeśli myślisz o używanej może kup samo body a środek poskładasz nowy, taki jaki chcesz. Co do cymy... Na początku mojej przygody przewinęła mi się cm040 i służyła mi bezawaryjnie ok 3lata. Pomyśl co Ci się podoba zewnętrznie i jest solidnie wykonane, gdyż tuning przekroczy cenowo zakup repliki ;)
 5. AUG od ASG jest całkiem przyzwoicie wykonany. Nieźle spasowanie, wydaje się być solidną zbitą konstrukcją, kryjącą szkielet v3. Jak coś na rusznikarnia-ASG.pl jest AUG A3 mocno orisowany w dobrej cenie (w promocji). Także jeśli podobają Ci się AUGi i szukasz czegoś z risami i GB v3 to spójrz tam ;)
 6. Otwórz GB i wtedy zobaczysz jak wygląda środek lub co moze być nie tak. Jakbyś miał jakiś problem lub pytania poszukaj mnie na fb(Piotr Mroczyk jak coś z Poznania jestem). Tu siedzę czasami z budów w pierwszej pracy ;) na fb łatwiej mnie złapać. Ewentualnie tam prześlij mi fotkę całości po otwarciu i moze tak coś pomogę ;)
 7. Mały opor moze być. Taki, ze jesteś w stanie kulkę wydmuchnąc silą płuc. W takim razie czeka Cię rozbiórka GB bo moze być coś źle złożone, brak smaru na rurce od dyszy, coś nie tak ze sprężynką od popychacza (na to bym stawiał)... Trochę ciężko stwierdzić nie widząc tego ;) i nie mając w ręku.
 8. Czy aby na pewno dysza się nie rusza? A nie przypadkiem gumka podwija i kulka zostaje wystrzelona dopiero przy którymś tam strzale? Spróbuj jeszcze raz zmontować lufę z gumka w komorze. Pilnuj aby gumka się nie pookrecala i nie ponaciagała. Przy wyciągniętej lufie itd... Sprawdź czy kulka nie ma dużych oporów przy przechodzeniu przez gumkę.
 9. Metalowa obudowa repliki i płytka selektora ognia ocierając się o nią "dawała impuls" do mosfetu. Zdejmij ta blaszkę z płytki selektora i pola z blaszki na kostce stykowej pod płytka. Powinno wrócić do normy ;) MOSFET strzela seria nawet przy odłączonych kablach sygnałowych?
 10. Pomoc czeskie deko jest łatwo dostępne i nie podlega rejestracji. Problem w tym ze losowanie czeskiego deko w Polsce jest nielegalne ;) (ale kto o tym będzie wiedział jak wspomniałem jest nierejestrowane?) Komora zamka w AK jest krótsza od wersji ASG ;) o ok 7mm. Wiec robić z deko też nie jest łatwo.
 11. Mnie ogarnięcie stalowych / ostrych elementów do akm (z wyłączeniem pokrywy komory zamka, selektora ognia i rączki wyniosło 2000netto. Zajęło ok miesiąc czasu plus ok 2 tygodnie czekania aż suwadło mi magik dopasował do użytku w ASG. Jak sie ma cierpliwość i nie jest żal tyle kasy - proszę bardzo ;)
 12. Mi się wydaje,ze w razie czego nasze "lunety" najwyżej zmienią nazwę na sprzęt do obserwacji lub lornetka jednoolularowa do obserwacji. Polak potrafi, zawsze coś wymyśli żeby obejść ustawę ;) siedząc w autobusie doczytałem się gdzieś na stronie tych organów odpowiedzialnych za ustawy, że nie dotyczyć to będzie lornetek obserwacyjnych ;)
 13. W stopce którą odkreciles masz srube dociskowa tak jak pisał zajcu. Tam to wrzuć - jedyne miejsce gdzie to pasuje.
 14. Napisał ze będą przechodziły ;) chyba wiem nawet kto robił ta m14 ;) po wsadzonych częściach coś mi mówi ze serwisował ja wyplosz z Poznania.
 15. steniek... Powiedz jaką dyszę teraz wrzuciłeś? Mam podobny problem. Wszystko łapie piękne szczelności, ale na M170 nie przekraczam 570fps. Też doszedłem że problemem musi być dysza, ale nie mam pomysłu na jaką wymienić ;) Jakbyś był tak dobry..... :D Z góry dzięki!
×
×
 • Create New...